1. Світлана Лобода увійшла у десятку найбажаніших артистів в Арабських Еміратах

  Світлана Лобода увійшла у десятку найбажаніших артистів в Арабських Еміратах

  Світлану Лободу запросили в Арабські Емірати з сольним концертом після опитування серед відпочиваючих у Дубаях. Саме гості міста обирали, кого вони б хотіли побачити серед європейських артистів. І українська співачка потрапила у десятку лідерів.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Світлани Лободи.

  В Арабських Еміратах Лобода провела чотири дні. За цей час вона встигла виступити перед впливовими людьми країни, відпочити, займаючись сендбордінгом, відвідавши видатні місця, скуштувавши національні страви.

  Світлана Лобода увійшла у десятку найбажаніших артистів в Арабських Еміратах

  Світлану вразили старовинні арабські споруди району Бастакія, дубайський історичний музей у форті Аль-Фахіде, палац шейха Заєда, історичний музей “Село спадщини” і Село ловців перлів.

  Несподівано для себе виконавиця зайнялася сендбордінгом ((від англ. sand – пісок) – їзда по піску на сноуборді. Найчастіше здійснюється на піщаних кар’єрах або в пустелі на барханах (бархани (материкові дюни) — еолові форми рельєфу, нанесені вітром піщані, інколи пилуваті чи глинисті рухливі горби серповидної форми, звернені опуклістю проти вітру і не закріплені рослинністю. В піщаних пустелях, де сезонні вітри дмуть у протилежних напрямках, здебільшого утворюються пасма барханів. Швидкість руху барханів (від десятків сантиметрів до сотень метрів на рік) залежить від їхніх розмірів, сили і режиму вітру. Рухаючись, бархани часто завдають шкоди освоєним землям. Для боротьби з барханами їх засаджують деревною рослинністю)).

  Світлана Лобода увійшла у десятку найбажаніших артистів в Арабських Еміратах

  «Цього року я відпочивала у Буковелі і вперше каталася на лижах, але спробувати свої сили на сноуборді так і не зважилася, – каже артистка. – Навіть передбачити не могла, що зможу це зробити не на снігу, а на піску. Мені дуже сподобалося перекидатися у теплому піску і відчувати себе дитиною, а головне – падати не боляче».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись