1. Оля Фреймут залишила лист коханому на балконі Джульєтти

  Літню відпустку телеведуча Оля Фреймут присвятила Італії. В країну, яка пахне великими почуттями, вона поїхала з дочкою Златою та друзями.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Прилетіли. Одразу взяли автівку напрокат. І поїхали кататись по північній Італії. Мілан, Флоренцію, Верону і Геної відвідала українська делегація. Олі найбільше сподобалось в Мілані, адже людей майже не було, тому вдалося вдосталь насолодитися духом міста та вивчити архітектуру. І трішки спустошити свій гаманець. «Неподалік Мілана розташовані цілі міста дизайнерських магазинів. Можна купити речі з гарними знижками. Особливо приємно було придбати Trussardi або Armani зі знижкою в 60%», – коментує телеведуча.  Поїздка до Флоренції стала для Олі  «науково-пізнавальною». «Я побувала в галереї Академії образотворчих мистецтв. Вразили роботи Боттічеллі і Мікеланджело. Хвилин 20 стояла біля статуї Давида» – ділиться враженнями частина трійці «Підйому».

  З романтичних спогадів – це Верона. Там Фреймут побувала біля Будинку Джульєтти, побудованому ще в XXIII столітті. Цей будинок належав роду Даль Каппелло, який став прообразом сім’ї Капулетті в п’єсі Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта».

  Оля побачила балкончик, на якому Джульєтта чекала Ромео. «Там ще є стіна, на якій можна залишити любовні «записки», – каже ведуча. – Я теж це зробила».

  Фреймут геть не сприйняла італійську кухню. Зате в місцеву каву закохалась, а морозиво стало для неї відкриттям. «Я не люблю морозиво. Але в Італії воно зовсім інше», – в емоціях ведуча.

  Крім того, Оля з інтересом спостерігала за місцевими жителями. «Цікаво бачити, як літня пара, наприклад, гуляє по набережній, – коментує вона. – Як одягнена жінка, в якої обов’язково укладка, макіяж, а на вухах – кліпси. Як ідеально вигладжена сорочка її чоловіка. Як вони за руки тримаються. Для мене це було показовим. Навіть захотілося в Італії провести свою старість. Там дуже спокійно і красиво».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись