1. Світлана Ходченкова – ворог №1 телеведучої


  Дочка злодія виростає, закохується і отримує життя у в’язниці за останній гріх, зроблений татковими руками. Проте навіть за гратами у дівчини є прихильник – слідчий, який геть втратив голову через красуню.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  Олександр Бухарін і Любов Толкаліна

  12 січня о 21.10 розпочався показ гостросюжетної 20-ти серійної стрічки «Шалений янгол» на телеканалі «1+1». Протягом фільму дочка і матір, не знаючи одна про одну, стають справжніми ворогами через одного прекрасного чоловіка.

  В «Шаленому янголі» знялись Іван Охлобистін, Еммануїл Віторган, Микола Добринін, Марина Яковлєва, Сергій Астахов. Тетяна Догілева зіграла домробітницю Наталію, яка постійно робить капості свої господині Валентині Муромцевій.

  Світлана Ходченкова

  Любов Толкаліна, що зіграла мати головної героїні, насправді старша за Світлану всього на кілька років. По сюжету різниця у віці аж на 17 років. Довелось гримерам з усіх сил старатись, аби зістарити акторку, вони малювали синяки під очима, створювали високі зачіски і підбирали відповідні ділові костюми.

  Світлана Ходченкова і Олександр Бухаров

  Марина Яковлєва і Микола Добринін

  Валентина Муромцева (Любов Толкаліна) – відома телеведуча, багато років «залізна леді», хоча насправді у глибині душі, за маскою холоду приховуються страждання. Її дочка Олена Некрасова (Світлана Ходченкова) – юна і безтурботна дівчина, яка впевнена у собі, свої роботі, друзях і коханій людині, за якого збирається заміж. Проте вся правда про татка виходить на поверхню, обручка керівника Олени зникає разом з батьком, а виплутуватись за гріхи доводиться дівчині у в’язниці.

  – «Шалений янгол» – сучасна історія кохання, – коментує Світлана Ходченкова. – Напевно, перший раз за всю кар’єру моя героїня молодша за мене. Вона «пацанка». Це новий для мене характер, новий образ. Я обожнюю Олену. Вона – одна з моїх улюблених героїнь.

  – Я вперше знімаюсь в серіалі, – відверто заявляє Олександр Бухаров, зігравший слідчого. – Було чимало пропозицій, але, на мій погляд, всі вони низької якості. В цьому проекті мене зацікавив головний герой.

  Фото: прес-служба «1+1»
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись