1. Скрябін залишив відбиток в історії пробігу під каштанами

  Для онлайн-аукціону у рамках «Пробігу під каштанами – 2009» свої лоти створили: фронтмен гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, лідер групи «С.К.А.Й» Олег Собчук, іменитий кліпмейкер країни Алан Бадоєв, ведучий Сергій Полховський, фронтмен гурту «Mad Heads XL» Вадим Красноокий.

  Протягом кількох років Сергій Полховський підтримує «Пробіг під каштанами». Цього року відомий ведучий створив лот для онлайн-аукціону. Але не тільки – він буде голосом цього спортивно-благодійного заходу та побіжить всю дистанцію – 5 км.


  «Мені дуже подобається дух Пробігу, – зауважує Полховський. – Це справжнє свято, де завжди панує дружня атмосфера, спортивний азарт, а головне – це реальне бажання допомогти».

  «Як батько, я розумію, що таке хвороба дитини, та до того ж пов’язана з серцем, – заявляє Олег Собчук. – Тому зараз з радістю допомагаю Пробігу в надії врятувати більше дитячих життів».


  «Це дійсно благородна ініціатива, – каже Алан Бадоєв. – Якщо моя рука дійсно допоможе дітям, я буду дуже радий».


  «Радий допомогти Пробігу зібрати більше грошей на лікування дітей, – коментує Кузьма – Разом ми дамо їм можливість вижити, і це – найголовніше».

  Вадим Красноокий, група «Mad Heads XL»

  «Сподіваюсь, один із лотів, створених з нашою допомогою, дасть можливість зробити більше операцій на серце і зберегти якомога більше дитячих життів», – зауважив Вадим Красноокий, який вже вдруге бере участь у створенні унікального лоту для онлайн-аукціону.

  «Пробіг під каштанами – 2009»
  Дата: 31 травня 2009
  Місце: Майдан Незалежності
  Початок реєстрації: 9.00
  Старт: 10.00
  Організатори: Агентство маркетингових комунікацій DIALLA, Управління з фізкультури і спорту Київської міської державної адміністрації.
  Медіа-партнер: ГУЧНІ ІМЕНА
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись