1. Лідера Mad Heads XL било струмом просто на сцені

  Нещодавно з групою «Mad Heads XL» сталася неприємна ситуація. Під час виступу на одній з приватних вечірок, під відкритим небом, у мить, коли злива дісталась сцени, сталось коротке замикання.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило «M-Press Media Technologies».

  Апаратури іскрилась, диміла, а мікрофон постійно бив лідера гурту по губам. Врешті колектив завершив свій виступ після годинної роботи на сцені.

  «Наш новий проект «УкраїнSKA», в якому ми граємо народні пісні, зараз користується великою популярністю, особливо, коли йдеться про народні гулянки і фольк-вечірки, – каже фронтмен групи Вадим Красноокий. – Тому часто доводиться виступати під відкритим небом. Наші менеджери неодноразово просили організаторів підготуватись до нашого виступу. У нас є технічний райдер, який передбачає виступ за будь-яких погодніх умов. На жаль нас не почули. Врешті нам довелось працювати з апаратурою, яка просто стояла на мокрій землі. Всі гості вечірки побачили не святковий феєрверк – апаратура вийшла з ладу. Організатори просто піддавали ризику всіх, хто був задіяний у нашому концерті».

  Подібна непрофесійна поведінка організаторів останнім часом стає традицією. Це все тому, на думку, директора «Mad Heads XL» Оксани Михайленко, що світова економічна криза. Вона примушує економити просто на всьому.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Справжній Микола сказав(ла):

   Липень 14, 2009 @ 1:49 pm

   мене теж вдарило струмом, коли крав самбірську лінію електропередач. але нічо, якось менше їсти не став, навіть сі поправєв

  Висловлюватись