1. Mad Heads XL презентували альбом «УкраїнSKA» разом з балканами

  Mad Heads XL в Сrystall Hall презентували сьомий студійний альбом під грифом «УкраїнSKA». На презентації було все: кури, музиканти, цигани, публіка, молдавсько-єврейський колектив Toporkestra та балканський сет діджея.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили організатори.

  Мікс народної пісні і рок-н-рольних ритмів, сонячного реггі та запального ска, приправлених потужною духовою секцією, піднімали настрій усім присутнім.

  Найбожевільніший музичний колектив на українській сцені подарував справжнє балканське безумство, а відеоряд з фільмів культових режисерів Еміра Кустуріци, Івана Миколайчука та кліпів винуватців свята – команди Mad Heads XL переніс усіх присутніх у невелике сербське село.

  Привітати гурт прийшли тільки найближчі – група ТНМК майже в повному складі, Віктор Придувалов, Максим Неліпа з дружиною, депутат Андрій Шевченко, Ганна Гомонай.

  В сьомий студійний альбом групи увійшли 19 українських народних пісень в оригінальній SKA-обробці (легший панк-року, ска-панк) музикантів. Перед початком роботи музиканти прослухали сотні народних пісень в абсолютно різних виконаннях, починаючи від класичних народних, закінчуючи різними сучасними гуртами та гуртами 60-70-х років.

  Скоро музиканти поїдуть до США на фестиваль «Надія є», де презентують альбом «УкраїнSKA».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись