1. С.К.А.Й. був чужинцем у Польщі

  Вкінці травня  “С.К.А.Й.” виступив на Міжнародному Фестивалі у Польщі, в рамках  заходів присвячених громадській акції «Бо я був чужинцем».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «С.К.А.Й.».

  З-поміж усіх українських рок колективів організатори фестивалю запросили саме С.К.А.Й. заспівати у Любліні.


  Метою Фестивалю Культур перш за все було підняти тему життя іноземців в Польщі, познайомити поляків з багатством культур інших народів. Щоб підтримати українську спільноту в Польщі було запрошено гурт “С.К.А.Й.”.  Саме музиканти з цього рок колективу вели у Любліні міжкультурний діалог України з Польщею.
  Гурт впродовж години намагався зміцнити своїми піснями відносини іноземців, що перебувають в Польщі. Слова пісень «Не йди», «Виходьте з хати», «Подаруй світло» знали напам’ять чимало поляків. Молодь була настільки вражена запалом хлопців з гурту, що не хотіла відпускати музикантів з майданчика, і декілька раз викликала “С.К.А.Й.” на біс.

  «Я був розчулений щирістю польської публіки, – каже фронтмен групи Олег Собчук. Люди дуже активно співали і танцювали продовж нашого виступу, вони знали на пам’ять дуже багато пісень з репертуару гурту! Я побажав усім присутнім світла у душі і неповторності. Адже кожна людина, навіть якщо вона живе за кордонами своєї країни, має право на повагу  у будь-якій точці світу. Впродовж виступу я вкотре зрозумів, що музика може і повинна об’єднувати світ!».

  Місцем проведення фестивалю стала Концертна мушля – так у Любліні зветься майданчик, що знаходиться в Саському парку. Величезній парк, дещо схожий на Співоче поле в Києві об’єднав гостей з різних країн.  Парк протягом заходу був розбитий на сектори. Кожна країна-учасник мала свою ділянку, де відбувались різні презентації  культури свого народу.

  Фестиваль має чудову медіа підтримку і триває з травня по вересень. Впродовж 5-ти місяців польське телебачення, радіостанції та інтернет розповідатимуть про учасників. На цьому участь гурту “С.К.А.Й.” не завершиться, у вересні хлопці виступатимуть знову у Польщі, на концерті, присвяченому завершальному етапу Фестивалю.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись