1. Кліп С.К.А.Й “Подаруй світло” став кращим року

  2 квітня в одному із столичних клубів відбулася Друга Урочиста Церемонія Вручення премії «Не попса», заснована радіостанцією “Джем ФМ”. Гурт «С.К.А.Й» отримав одразу дві статуетки, причому другий рік поспіль.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба гурту «С.К.А.Й».

  Відеоробота С.К.А.Й «Подаруй світло» перемогла у номінації «Кращий кліп року». А концертний тур спільно з музикантами «ДДТ» та «Брати Карамазови» був відзначений як «Кращий тур року».

  Кліп «Подаруй світло»  вразив слухачів своїм ліричним настроєм і темою близьких сімейних стосунків. Режисером кліпу став Андрій Рожен. Зйомки відео проходили на природі – у Щебенському кар’єрі, глибина якого складає понад 60 метрів (для порівняння: висота 16-поверхового будинку складає лише 48 метрів). За сюжетом на космонавта, якого грає фронтмен групи С.К.А.Й. Олег Собчук, на Землі  чекає його сім’я: жінка, дочка та батько. Що цікаво, батька зіграв відомий український меценат Микола Рогуцький, переможець загальнонаціональної програми «Людина року 2009» в номінації «Меценат року»!

  Олег Собчук, вокаліст гурту С.К.А.Й.: «Тематика пісні «Подаруй світло» – сімейні стосунки, повернення додому… Мені дуже приємно, що саме цю нашу роботу відзначили нагородою «Кращий кліп року». Ми вдячні радіостанції Джем, всім меломанам та шанувальникам за те, що вони ще досі пам’ятають і про наш тур містами України. Обіцяємо, що не підведемо вас і в наступному році!».

  С.К.А.Й був учасником святкового концерту, присвяченого церемонії нагородження. В цей вечір музиканти подарували своїм прихильникам кілька пісень, серед них – «Восени», «Дивно», «Я здатен на більше». Під кінець виступу на публіку чекав сюрприз – до  С.К.А.Й. приєднався соліст гурту «Брати Карамазови» Олег Карамазов. Разом вони виконали  пісню «Наша маленькая стая». Своїм драйвовим виступом музиканти запалили публіку як ніхто інший.

  “НеПопса” – це перша  українська музична премія у галузі рок-музики. Переможці обираються шляхом відкритого голосування серед слухачів радіостанції.

  Нагадаємо, минулого року фронтмен гурту С.К.А.Й. Олег Собчук став  переможцем у номiнацiї «Кращий вокаліст». У номiнацiї  «Кращий альбом року» була відзначена платівка «Планета С.К.А.Й.» гурту С.К.А.Й.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись