1. Сергій Галанін підбивав клинці до Лайми Вайкуле

  У новорічному мюзиклі «Червона Шапочка та інші» роль бабці виконає народний артист України Філіп Кіркоров. Автори тої дивної казки питимуть горілочку з перцем.

  Червоні Шапочки вже не перше покоління зваблюють вовків, тож не дивно, що сірі поїдають шапкових бабусь. Адже, все це не від голоду, а просто сімейна помста. Колись тато Вовк (Сергій Галанін) підбивав клинці до блондинки – Червоної Шапочки (Лайма Вайкуле), а зараз син Потап виявляє надмірну прихильність до дочки (Настя Каменських) його коханої.

  Семен Горов щось нашіптує на вушко Насті Каменських, а Перчик підслуховує.

  В тому ж гламурному лісі по сусідству живе Білосніжка Гайтана, яка у своєму розпорядженні має шість гарненьких гномів. Останні виконують усі забаганки пані.

  А от Спляча Красуня Ані Лорак вирішила трішки поспати і погарнішати. В той час її Принц, шалено закоханий хлопець Ангел Педан марніє і тужить за нею.

  Банер “Червона Шапочка та інші”

  – У мене в «Червоній Шапочці» роль невелика, але протягом цілого мюзиклу, – коментує шоу-мен Юрій Горбунов. – Це роль письменника Шарля Перро. Ми сучасні автори з братами Грімм – Семеном Горовим і Віталієм Лінецьким, тому ми сидимо та бухаємо весь мюзикл. Було дуже весело. Вкінці ми засинаємо.

  За словами шоу-мена, «З Семеном Горовим ми вже знайомі 20 років. Ми ще знали один одного далеко до інституту». Тож спільна робота на знімальному майданчику для них не вперше.

  А от Червона Шапочка, яка вперше зіграла у новорічному музиклі, задоволена цікавою роботою. «Мені все сподобалось: декорації, як все робиться, відбувається робота», – радісно каже Настя Каменських. Вовк Потап намагався музику зробити в межах попси, але не попсову.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба «1+1»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись