1. Семен Горов втратив свій паспорт на зйомках нового кліпу Наталки Карпи

  Восени, у Львові, заслужена артистка України Наталка Карпа зняла кліп на пісню «Час-пісок». Утім презентувала його лише 15 березня 2009.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Наталки Карпи.

  Наталка Карпа і Семен Горов

  Час біжить як пісок, як вода… Новий кліп Наталки Карпи на сингл «Час-пісок» – це історія одного дня: від ранку до вечора, від кохання до страждання, від надії до розпачу…і нарешті… до такої довгоочікуваної зустрічі. Головна героїня – весь день заряджає всіх позитивом, а ввечері залишається наодинці зі своїми почуттями… Їй важко, але вона знає – треба жити кожним моментом, адже те, що було – не повернеш. Час біжить, як пісок! Всередині душі вона вірить, що ВІН прийде. І хоча вино на столі майже випите, але свічки ще горять. Як і серце, що бється в ритмі із його серцем та часом, що залишається до їхньої зустрічі.

  Для зйомок кліпу Наталка Карпа вибрала режисера Семена Горова, відомий багатьма масштабними роботами. Він є автором таких телевізійних мюзиклів, як: «Червона шапочка», «Зіркові канікули», «Вечори на хуторі близь Диканьки», «Попелюшка», та інші, а також більше півсотні кліпів, серед яких роботи для Валерія Меладзе, групи «ВІА ГРА», Таїсії Повалій, Ані Лорак, Вєрки Сердючки та інших відомих українських та російських зірок.

  Під час зйомок кліпу виникла, справді, містична історія, яка змусила Семена Горова пожертвувати своїм паспортом. За сценарієм один із епізодів відео знімали в аеропорті. Героїня кліпу, втікаючи від усього, приїжджає в аеропорт, тримаючи в руках квиток і паспорт. Так як більше паспортів на знімальному майданчику ні в кого з собою не було, режисер запропонував свій. Та, коли на наступний день йому довелось летіти до Києва – він його так і не знайшов. Паспорт зник. Тепер Семен Горов зможе побачити його лише в кліпі.

  Зйомки кліпу «Час-пісок» відбувалися у Львові ще восени, але саме зараз, після отримання звання «Заслужена артистка України», Наталка Карпа вирішила, що прийшов час представити його глядачам всієї країни!

  Наталка Карпа: «Я відкрита у всьому, що роблю. Тому стараюсь реалізовувати себе у найрізноманітніших амплуа. Співачка, ведуча, продюсер – я відкриваю у собі нові грані, нові сторони, експериментую. Головне – не стояти на місці. Коли ми стоїмо на місці – ми рухаємось назад. А це в сучасному динамічному світі просто недопустима розкіш! Час біжить як пісок!».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись