1. Руслана Лижичко: «Осінь – це ідеальний період для філософського настрою»

  «ГУЧНІ ІМЕНА» знову зустрілися з популярною українською виконавицею Русланою Лижичко. А приводом стала всього на всього пора року та дуже позитивний настрій.

  Руслано, настала така перехідна пора року – осінь. Люди помаленьку налаштовують свій організм на холод та працю. І трохи сумують, бо хочеться літа. А як ви ставитеся до осені? Вона вас не лякає?
  Так, осінь це перехідна пора. Але це абсолютно не означає, що потрібно сумувати. Кожна пора року чудова.

  Осінь – це ідеальний період для філософського настрою. Для читання улюбленої літератури в великій кількості. Для прослуховування чудової музики, наприклад, я дуже люблю класику. Це час моїх улюблених прогулянок  у лісі. Це неймовірні фарби довкола – рясне осіннє золото…

  Для шоу-бізнесу – це взагалі ідеальний період. Це початок нового “шоу-бізнесового” року. Всі артисти готують і випускають нові кліпи, пісні, платівки. Це прекрасний період. Скоро і ми побалуємо наших прихильників новим синглом.Чекайте!

  А до холоду гаряча українська амазонка готова?
  Я добре ставлюся до будь-якої пори року. Вважаю у кожній із них можна знайти щось своє неповторне. Наприклад, взимку обожнюю вибратися на кілька днів до Карпат. Покататися на лижах. Погуляти, подихати свіжим повітрям.

  Буває, що восени настає якась хандра, особливо на вихідні?
  Якщо є така можливість, треба подорожувати. Поїхати до Львова. Він неймовірний у будь-яку пору року. Або до Карпат. Не можна просто сидіти вдома та жаліти себе. Требя знаходити для себе справи, нові захоплення. Цікаво проводити час.

  Коли ж залишаєтесь вдома – беріть цікаву книгу та чашку улюбленого какао – ось вам і чудовий осінній день з чудовим настроєм.

  А з застудами доводиться боротись, чи ви міцний горішок?
  Я повсякчас займаюся спортом. Багато часу проводжу на свіжому повітрі, дуже люблю гуляти. Навіть, коли хапаю застуду, мамині чайочки одразу ставлять на ноги. Вона заварює чаї із карпатських трав, робить різні ностоянки – і вже через день-другий я як огірочок.

  Моя порада – тепло вдягайтеся, їжте часник та гостру домашню аджику і будете здорові.

  Як ваші голосові зв’язки ставляться до холоду?
  Восени та взимку у нас часто бувають open air концерти, тобто на відкритому повітрі. Тому звичайно іноді зв’язкам буває досить важко витримати годинний – півторагодинний концерт. Виступаємо ми на живо. Тому знову таки допомагають мамині чудо-настоянки та наша шалена енергія, яка зігріває все довкола і нас.

  Ваш традиційний осінній відпочинок?
  Як я Вам вже розповідала, відпочивати у класичному розумінні цього слова я не вмію. Мені постійно треба щось робити, кудись бігти, про щось думати… Мій мозок постійно працює. Але у минулому році восени сталося просто чудо і у нас з чоловіком видався тиждень для відпочинку у Єгипті. Це було просто фантастично. Так, я як завжди, суперекстрималка, спробувала абсолютно всі найекстрімальніші розваги та екскурсії, які були там представлені, але у той же час це був справжній відпочинок. Так, дуже енергійний, шалений. Але відпочинок.

  Тому всім Вашим прекрасним читачам я хочу побажати зробити такий собі ривок і поїхати до моря. У кого, яка можливість. Хто може тільки на вихідні в Крим чи Одесу – супер. Хто у Єгипет – ще краще. В ці останні сонячні дні треба ввібрати всю сонячну енергію. Щоб зима пройшла швидко та непомітно. Щоб цієї енергії вистачило на кожен прохолодний зимовий вечір.

  А рецепт осіннього щастя?
  Не забувайте більше посміхатися. Кожен день помічайте красу довкола. Не сумуйте через те, що осінь перефарбовує все навкруги. Навпаки більше гуляйте у парках, багато часу проводьте із друзями та коханими на природі. Любуйтеся цими фарбами. Це чудова пора вхопити “жар-птицю” – літо за хвіст. І насолоджуватися кожним днем.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба Руслани Лижичко
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись