1. Руслана Лижичко: «Працюю на сонячних батареях»

  Навесні жінка прокидається. Стає активнішою. Дієвою. А щоб більше дізнатись про весну, квіти і сонячне тепло, «ГУЧНІ ІМЕНА» звернулись до Руслани Лижичко – співачки, яка є уособленням енергії, світла і позитиву.


  Руслано, весна – це час, коли краса жінки нагадує найкрасивіші квіти світу. А яка квітка нагадує вас, можливо, декілька?
  Бузок. Квітка мрійників та закоханих. Квіточки бузка маленькі, ніжні, тендітні, їх аромат хвилюючий та солодкий. Але сам кущ має потужний стовбур та сильні віття. Його не так просто зламати.

  Як тільки приходить перше сонце і перше тепло, що з вами діється?
  Саме у цей час до мене і приходить дика енергія (сміється). Я радію як дитина. Посмішка не сходить з обличчя. Багато часу проводжу на вулиці – гуляю. Я сонячна людина. Мені просто необхідно кожен день отримувати потрібну дозу вітаміну D. Коли на дворі тепло та сонячно, моя енергія та дієздатність потроюється.

  Працюю на сонячних батареях (посміхається).

  Коли дощ та похмуро, настрою немає, натхнення зникає.

  Ви вже встигли погрітись на українському сонечку?
  На жаль, на це поки не було часу. Зараз у мене направду гарячий період. Незабаром відбудеться прем’єра моєї нової пісні та відео – першого синглу з нового альбому. Зараз я проводжу максимум часу на репетиціях, у студії, зустрічах. Європейську версію цього трека готує культовий музикант. Ім’я якого ви скоро дізнаєтесь. Над альбомом працювали надзвичайно відомі музиканти. Для мене цей альбом дуже особливий.

  Що для Руслани значить весна?
  Натхнення, початок, пробудження, шаленство, свіжий ковток, нові звершення та здобутки, приємні несподіванки, нові знайомства, подорожі, чудовий настрій, прогулянки , теплі вечори, романтичні світанки.

  Пригадую ваш чудодійний кліп «Баладу про принцесу». Ви вважаєте себе теж володаркою лісу, природи?
  Володаркою – ні. Подругою – так (посміхається).

  Я обожнюю природу! Ставлюся до неї дбайливо та з вдячністю.

  Адже людина – частина живої природи. Наше існування повністю залежить від природи. Наші пращури усвідомлювали цю залежність, розуміли свою беззахисність перед стихіями та силами природи і тому ставились до неї з повагою.

  Як багато місця і впливу займають у вашому житті квіти?
  Квіти я дуже люблю. Це комплімент, увага, чудовий подарунок. Сашко дарує їх із приводом та без. Квіти дарують мені гарний настрій. Дуже люблю бузок та тюльпани. Чоловік дістає їх у будь-яку пору року. Як? Не знаю. Але він дарує мені весну цілий рік.

  Даруєте їх чи просто споглядаєте за ними?
  Більше люблю споглядати. Люблю, коли квіти живі. У нас є маленький садочок. Мрію побудувати там альтанку та насаджати багато квітів навкруги. Проводити вечори за улюбленою книгою, вдихаючи чаруючі аромати.

  Які ваші улюблені весняні квіти?
  Бузок, Тюльпани.

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба Руслани
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Богдан сказав(ла):

   Квітень 2, 2011 @ 12:31 pm

   Руслана молодець, стільки років на сцені і нема у неї зіркової хвороби, я так думаю

  Висловлюватись