1. Руслана Лижичко: «Я обожнюю воду, справжню, живу, — не басейн, не аквапарк і не джакузі»

  Спека вирує, літо триває, а «ГУЧНІ ІМЕНА» продовжують спілкуватись з цікавими українськими особистостями, незважаючи на аномальну температуру. Власне про літній відпочинок та його енергетичний вплив ми вирішили побалакати з українською амазонкою Русланою Лижичко.  Руслано, коли літо і спека, є час для самопізнання, відпочинку від рутини. Як минули для вас червень, липень і трішки серпня?
  Свою роботу я не вважаю рутиною. Навіть роботою не вважаю. Музика і все, що з нею пов’язано, – це моє життя. У моїй голові завжди купа ідей. Навіть не знаю, де знайти стільки часу щоб все це реалізувати.

  Від рутини відпочиваю біля води. Я обожнюю воду, справжню, живу, — не басейн, не аквапарк і не джакузі. У воді є своя енергетика, вона чудово змиває весь негатив, все погане, що накопичується, коли живеш у місті.

  Знаєте, в Карпатах, в невеликих гірських річках, вода не прогрівається вище 11-12 градусів. Але яку ж насолоду ви отримуєте, пірнаючи в таку воду!

  Також дуже люблю читати. Під час всіх подорожей у моїй сумці завжди є кілька цікавих товстих книжок. Люблю слухати музику. Намагаюся бути в курсі всіх останніх новинок.

  Все літо я плідно працювала над новим альбомом за кордоном. Зараз знаходжуся у США. Звідти з Вами і спілкуюся.

  Я обожнюю екстрім. Для мене життя без чергового вибуху адреналіну в крові – не життя. Це катання на конях, на квадрациклах, на скутері та водних лижах. Завдяки здоровому способу життя і спортивним захопленням,  кожна людина може зробити своє життя цікавішим.  Голосно вмикайте «Wild Energy» та відпочивайте яскраво!

  Що зрозуміли цього літа для себе?
  Зрозуміла, що від цього життя треба брати все по максимуму. Максимум  приємних зустрічей, максимум роботи, максимум посмішок та гарного настрою, максимум кохання і звичайно максимум…екстріму.

  Чи були щасливі миті?
  Звичайно були.   Щасливі миті мені дарують батьки, коли приїжджають до нас. Мама завжди готує щось смачненьке, тато так піклується про нас. Щасливі миті бувають, коли нам з чоловіком нарешті вдається побути удвох. Приділити один одному увагу. Щасливі миті – це класний, драйвовий концерт. Це результативна праця. Це зустрічі із давніми друзями.

  А чи завелись у вашому лексиконі нові крилаті вирази?
  Лиш праця світ таким, як є, створила. Лиш в праці варто і для праці жить.
  І. Франко

  Які ідеї породили набуті сили та енергія?
  Ідеї для нової платівки, нового проекту, нового шоу. Набуті сили дають енергію, щоб осінь та зима пройшли так само яскраво, як і це спекотне літо.:).

  Хочеться подякувати «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» за приємyу бесіду та побажати всім читачам WILD ENERGійного відпочинку!

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба Руслани Лижичко
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 мікрувань

  1. Юля сказав(ла):

   Серпень 12, 2010 @ 5:01 pm

   Чудове інтерв’ю. Руслана така гарна!!!

  2. Refer сказав(ла):

   Жовтень 28, 2010 @ 5:45 pm

   Ну не знаю як інтерв”ю але фотки класні особливо перша)

  Висловлюватись