1. Руслана Лижичко: «Ввечері ми любили з нею вийти у двір та співати»

  Українська амазонка з божевільним характером і карпатським духом Руслана Лижичко розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про найяскравіші літні спогади, улюблену відпустку та, чому любить веселу Музу.


  Руслано, як гадаєте, чим літо важливе? І зокрема для вас?
  Воно важливе – чудовою, сонячною погодою, гарним настроєм, забавами на природі та пляжі, відпочинком, романтичними літніми терасами, прогулянками, теплими вечорами, легкими сукенками, спонтанними поїздками та зустрічами, гарячими музичними ритмами… Ой, можу перераховувати дуже довго (сміється). Влітку у мене постійно фантастичний настрій. Дієздатність зростає в кілька разів, я схожа на сонячну батарейку, яка заряджається від променів сонечка і безперервно працює. Я завжди у русі. Цього літа планую порадувати всіх ще одним синглом, по-справжньому літнім.


  Найяскравіші літні спогади?
  Це село Конюшки (Івано-Франківська обл.) та моя бабуся. Це спогади, які я пронесу крізь все життя. Я маленька, бігаю в садочку, бабуся кличе на обід, а на столі все гаряче, смачне, тільки з печі. Вона ліпила найкращі вареники на землі! Такі смачні! Всі страви домашні, свіжесенькі. Ввечері ми любили з нею вийти у двір та поспівати. Саме вона передала мені одвічну любов до українських традицій, спадщини. Ніколи не забуду її погляд, очі. В них було стільки глибини та мудрості! … Без неї досі важко, досі болить. Вона була особливою людиною у моєму житті і завжди такою залишиться.


  Для артиста існує літо, відпустки? Адже цей період – це максимум концертів.
  Для мене не існує поняття відпустки у будь-яку пору року (сміється). Я звикла до праці. Музика моє життя. Повітря, яким я дихаю. Я постійно відкладаю відпочинок, тому що постійно з’являються справи, як на мене, важливіші. Розумію, що можу витратити час на запис нової пісні, дати концерт, втілити нову ідею… На відпочинок найчастіше їжджу восени. Минулого року я поєднала корисне з приємним. Записувала нову платівку в Америці і здійснила давню мрію – побувала у Мексиці.
  Ви влітку писали пісні? Можете пригадати, які?
  Минулого літа я написала свій перший сингл з нового альбому «ВАУ». Влітку мені працюється легко та приємно. Розкрию секрет і скажу, що напевно тому весь настрій мого нового альбому веселий, шалений, бешкетний, позитивний і як завжди дуже енергійний.
  Зараз багато молодих людей бере участь у шоу. В одному із них берете участь ви – Голос країни. Чим відрізняється такий шлях артиста, від того, яким ви торували та й інші артисти? Для багатьох «Територія А» була злітним майданчиком.
  Так, «Територія А» зробила дуже багато хорошого для вітчизняних артистів. Багато з них стали справжніми великими зірками. Я досі товаришую з Анжелікою Рудницькою.
  Коли я була на початку шляху, не було всіх цих талант шоу, кастингів. Я брала участь у величезній кількості конкурсів, набиралася досвіду, проходила досить тернистий шлях. Нічого не давалося легко. Не забувайте, що в ті роки вітчизняний шоу-біз тільки формувався. Ми були першопрохідцями.
  Зараз набагато більше можливостей – талант шоу, Youtube. Хоча головний критерій не змінився – талант та щирість. Тому я погодилася брати участь у «Голосі Країни». Це надзвичайно щире шоу. Ми обирали не за зовнішність, стиль, батьків або минулий досвід. Ми обирали за голос та душу. Обирали серцем. Це новий рівень.
  Щодо конкурсантів треба мати неабияку звитягу, щоб прийти та достойно виступити.
  Кажуть, що все гарне і вартісне народжується в муках. А ваша творчість теж проходить через стадію мук і страждань?
  Коли як. Муза приходить без попереджень. Звичайно, якщо є якісь яскраві переживання (вони можуть бути і дуже гарними і паганими) вони поступово знаходять відображення у нових піснях. Але я більше люблю радіти, ніж сумувати.
  Що плануєте до кінця літа реалізувати?
  Планую випустити ще один сингл з нового альбому та зняти нову відеороботу. Також мрію про тиждень в Карпатах з чоловіком!!!

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба «ГУЧНИХ ІМЕН»
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись