1. Роксолана Гнатюк: «Успіху сприяють… поцілунки»

  На сайті «ГУЧНІ ІМЕНА» говорять про відомих та успішних людей, про секрети успіху. А я ось недавно прочитала цікаву річ, якою хочу поділитися з читачами. Виявляється, що успіху сприяють… поцілунки.

  Згідно дослідженнь, що проводили вчені у Великобританії, чоловіки, які вранці виходять з дому, поцілувавши свою подругу чи дружину, заробляють більше, ніж ті, що вважають цілунки – дурницею. Та й в цілому, перші – мають більш успішне соціальне життя.

  Це можна пояснити і науково: взаємні поцілунки викликають виділення гормонів радості у людини. Цілунки є доказом того, що тебе кохають. А кохання дозволяє людині бути впевненішою у житті, і відповідно приймати ефективніші рішення, робити сміливіші кроки в кар’єрі тощо.

  Таким чином, не забувате цілувати своїх коханих: це не тільки приємно, але й корисно – для підтримання гарного настрою, для вашого фізичного здоров’я та життєвого успіху!

  Від усього серця,
  Роксолана Гнатюк

  Фото: Андрій Петренкоhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 6 коментарів

  1. Alla сказав(ла):

   Липень 13, 2010 @ 11:48 am

   Доброго дня, Роксолано!
   Спасибі, що продовжуєте писати!
   Цілком з Вами згодна, що поцілунки і кохання допомагають у вирішенні повсякденних завдань. Головне – щоб була людина, яка буде тобі дарувати кохання.
   Хотілося б почитати Вашу думку стосовно того, як долати життєві труднощі, коли справді дуже важко, як налагодити стосунки в родині, які зіпсувались в результаті цих самих труднощів.
   Чекатиму на відповідь!
   Гарного Вам дня і щастя!!!

   • Roksolana Hnatyuk сказав(ла):

    Липень 20, 2010 @ 5:11 pm

    Добрий день, Алла!
    Дуже дякую за комплімент. Дуже приємно, що в мене є постійні читачі!!! Думаю, кожна людина заслуговує на гармонійну і взаємну любов! І щастя, коли, таку любов знаходиш )))
    Я ОБОВ’ЯЗКОВО врахую ваше побажання, але на сайті Гучні імена пишуть більше про зіркових людей, успіх. Але, якщо щось мені спаде на думку щось стосовно вашого запитання, і воно буде в стилі сайту, то звісно, що я напишу… )))
    Можете також задати більш конкретне запитання тут
    http://edinstvennaya.ua/spec/22/
    Дякую ще раз! Гарного літа!

  2. Alla сказав(ла):

   Липень 23, 2010 @ 5:04 pm

   Роксолано, дуже рада отримати Вашу відповідь! Щиро дякую!
   Найближчим часом поставлю своє запитання за вказаною адресою.
   А поки що хотіла б зробити Вам комплімент стосовно фото – воно прекрасне! Мабудь, Ви любите мистецтво фотографії? А самі любите фотографувати?
   Рада, що є такі хороші люди, як Ви. Бажаю Вам гарного літа, веселого настрою і натхнення писати!!!

   • Roksolana Hnatyuk сказав(ла):

    Липень 27, 2010 @ 5:53 pm

    Дорога, Алла,
    я люблю мистецтво взагалі )))
    Медицина, психотерапія – це тей мистецтво!
    Мені подобаєтся фотографія неймовірно! Один із способів зупинити “прекрасну мить” ))) Люблю малювати і іноді фотографую, але для домашнього кола. І вам гарного літа!
    Дякую за вашу увагу та коментарі!

  3. Людмила сказав(ла):

   Грудень 7, 2011 @ 9:32 am

   Прожив много лет вместе,люди часто перестают придавать значение поцелуям,объятиям.Мне кажется,что многие пары стесняются держать дру-друга за руку,или говорить ласковые слова в присутствии других людей.Все эти мелочи делают чувства крепче, и на самом деле,придают уверености в себе.Не стесняйтесь говорить приятные слова своим любимым.Целуйтесь!Будьте счастливы!

   • Roksolana сказав(ла):

    Липень 7, 2012 @ 8:08 am

    Людмило, дякую за такий романтичний коментар…
    Мені особисто дуже подобається,
    як по вулиці йдуть пари (різного віку) і ніжно тримаються за руки…
    і тоді думаєш: “у них все добре”…
    Хай буде більше щасливих пар і щасливих людей!

  Висловлюватись