1. Роксолана Гнатюк: “THINK DIFFERENT!”

  Із подій минулого вже року мене глибоко вразила смерть Стіва Джобса засновника Apple та власника фірми Pixar.  Стів Джобс був складною у спілкуванні, але дуже неординарною людиною. Гаслом його фірми Apple були слова “Think different”.

  Чи це не одна із складових успіху? Думати не так, як більшість… Стів Джобс розумів це, мабуть, найкраще від інших. Адже він був лівшею, а мислення лівші, як відомо, досить відрізняється від мислення праворуких людей.
  У більшості із нас (правшів) ведучою є ліва півкуля головного мозку, яка відповідає за оперування цифрами і складними математичними формулами, за розуміння мови і т.п. Тобто, ліва півкуля відповідає за логіку, і її ще називають „раціональною” півкулею.
  У лівшів домінує права півкуля. Вона відповідає за сприйняття виразності звуків, образну пам’ять, здатність довго зберігати враження від побаченого, тобто відповідає за образне мислення. Праву півкулю називають „художньою”.
  Ліва півкуля ніби відкриває дорогу в світ науки, а права – в світ мистецтва. Тому, зовсім не дивно, що серед людей творчих професій – акторів, музикантів, художників, письменників та поетів, більше ніж 20 % ліворуких.
  Але, хіба можна жити, якщо думати лише логічно, забуваючи фантазувати? Та і той, хто керується лише почуттями та інстинктами, не буде отримувати гарних результатів. Напевне, найкращий спосіб, щоб досягнути гармонії та успіху в житті – це активація як творчої, так і раціональної півкулі мозку. Будьте логічні в своїх судженнях, але не забувайте про емоції та почуття.

  Якщо ви правша, то для активації правої півкулі вам слід більше працювати лівою рукою – чистити зуби, малювати чи писати (нехай і каракулі). Намагатися більше фантазувати і, можливо, знайти собі якесь творче хоббі. Лівшам слід теж трохи навчитися працювати правою рукою (не плутати з перенавчанням на праву руку) і більше грати в логічні ігри, на зразок шахів, судоку тощо. Гармонійний розвиток та взаємодія двох півкуль головного мозку допоможе вам бути переможцем у будь-якій ситуації.

  Від усього серця,
  Роксолана Гнатюк

  Photo: Christian Inglizehttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Мила сказав(ла):

   Січень 16, 2013 @ 4:29 am

   Роксолана,спасибо за статью.Очень люблю всё,что ты пишешь.Всегда нахожу что-то полезное для себя.

   • Roksolana сказав(ла):

    Травень 20, 2013 @ 6:13 pm

    Міла, дуже дякую за коментар!
    А мені неймовірно приємно, що ти читаєш, що я пишу!

  Висловлюватись