1. Ольга Фреймут змінить «Шоуманію»

  Відбулися перші зйомки нового формату програми «Шоуманія» – на літній терасі ресторану. Ведучі – Діма Коляденко та Ольга Фреймут. Програму побачать глядачі на Новому каналі 12 червня.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Нового каналу”.

  «Оскільки наші ведучі дуже яскраві, ми збираємося помістити їх у комфортні для них умови – не менш шикарні, – ділиться шеф-редактор програми Олена Кучернюк. – З часом програма повернеться в студію, коли будуть готові нові декорації. Вони будуть абсолютно іншими – у стилі нічного міста».

  Оля Фреймут приправить проект раціональністю. Діма відповідатиме за скандали, романи, інтриги. А от ведуча рахуватиме, скільки грошей заробляють зірки, скільки витрачають, скільки коштує шоу-бізнес. Оля задаватиме зіркам незручні питання, які, безперечно, будуть цікаві нашим глядачам.

  Звичайно ж, головна модниця Нового каналу не зможе втриматися, щоб і в «Шоуманії» не торкнутися улюбленеї теми. У недільній програмі вона не тільки поділиться з глядачами останніми модними тенденціями, але і розповість їм всю правду про життя моделей.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись