1. Ольга Фреймут проведе фінальне жеребкування «ЄВРО – 2012»

  Віталій і Володимир Кличко, Андрій Шевченко та Сергій Бубка представлять Україну Європі в рамках майбутнього чемпіонату «ЄВРО-2012». Зараз УЄФА має намір знімати фільм про наших героїв, в кадрі з’явиться і телеведуча «Нового каналу» Ольга Фреймут.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».  «Я вже давно є другом Євро-2012. Добре знайома з директором турніру Мартіном Калленом. Він у курсі, що мої колеги – Педан і Притула – і я з ентузіазмом висвітлювали майбутній чемпіонат. У «Підйомі» у нас навіть був свій проект «2012», де дуже оперативно подавалися глядачам самі ексклюзивні новини про Євро. І, напевно, побачивши, наскільки я щиро сприймаю цю історію, Мартін запропонував мені стати одним з героїв цього фільму», – коментує Ольга.

  Журналісти Швейцарії показуватимуть, як працюють герої, як живуть, які вони у сімейному колі, як люблять країну. Штаб-квартира УЄФА знаходиться в швейцарському місті Ньон.

  «На мене покладена ще одна місія: я буду вести фінальне жеребкування, яке відбудеться в грудні. Тобто саме від мого випадкового вибору залежатиме, хто з ким гратиме у фіналі, – розкриває секрети Оля. – Плюс мені запропонували ще один почесний титул – «Посол здорового способу життя» від Євро».

  Фото: прес-служби та на зеленому фоні Оля Фреймут – фотографа Лілії Свириденко

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись