1. Ольга Голдіс виборювала глядацьку симпатію

  28 листопада покинули проект «Танцюють всі!» Ольга Голдіс та Максим Пекний. Двічі за останні програми танцюристка перебувала у небезпеці. Однак саме тепер глядачі оголосили свій вирішальний вердикт.

  21 листопада руда Ольга (24 роки) танцювала джаз та вальс на французькі мотиви. Проте отримала від глядачів низьку оцінку і квиток у «зону ризику».

  Чуттєвий контемп Ольги та Сашка

  Хто ж винен в історії хіп-хопівського кохання?

  28 листопада Ольга була у парі з Сашком Останіним. Вони чуттєво та романтично виконали контемп та хіп-хоп. Голдіс стала сучасною балериною – у кросівках.

  Усі програми танцюристка ставила на емоційність, пристрасність і шалену динаміку. Вона віддавалась танцю до кінця і здавалась такою сильною. Вона – оптимістка, у ній живе бойовий дух.

  Подейкують, що цього сезону в моді руді. Про Ольгу саме так можна сказати – стильна дівчина і яскрава.

  Кожне нове випробування додавало їй впевненості.

  Ольга та Макс фліртують.

  Пекний з Маріам танцюють джаз

  А от хлопець, що склав їй компанію на вибування, – Максим Пекний.

  Ось так Максим дівчат носить на руках.

  Він в попередній програмі витанцьовував контемп та квік-степ з Наталкою Кротовою. Їхні номери поставив італійський хореограф Роберто Джуліатто і Костянтин Томільченко. Ефір «Танцюють всі!» 28 листопада став для нього останнім. В цей день він танцював у парі з Маріам Туркменбаєвою. Вони на паркеті виконали дикий джаз та стали героями історії про солдатське кохання – неймовірний вальс.

  Зараз у програмі залишилось четверо. І що далі, то важче емоційніше. Важко дійти практично до фіналу і таки не стати першим, переможцем. Тож у гострій боротьбі залишились Наталя Кротова (24 роки), Олександр Останін (20 років), Маріам Туркменбаєва (18 років) та Олександр Лещенко (19 років).

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: піар-служба СТБ та dance.stb.ua

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись