1. Ольга Голдіс кипіла пристрастю

  У п’ятницю, 14 листопада, сцена “Танцюють всі!” терпіла верхню межу напруги. 10 танцюристів всяко намагалися втриматись у проекті.

  Ольга Голдіс стала морячкою, Дарина Малікова з Женею Котом перетворились у ляльок, Максим Пекний з Тоньою Руденко вирішили почаклувати, Маріам та Сашко Лещенко показали шахове королівство, а Наталя разом з Сашком Останіним драйвували як шумахери.

  Музою проекту “Танцюють всі!” як завжди була чарівна ведуча Лілія Ребрик. Най ній була довга темно-синя сукня з дуже відвертим декольте.

  Антоніна Руденко і Максим Пекний бавляться в чари.

  Тоня – не промах. Вона просто хижачка. Ось таке вона виробляє з сорочками чоловіків.

  В шахмати грають Маріам Туркменбаєва і Олександр Лещенко.

  Шумахери Сашко і Наталі.

  Службові романи.

  Ляльки Євгеній Кот і Дарина Малікова.

  Щоразу, з кожним ефіром, проект стає психологічно небезпечнішим для учасників та глядачів, які вболівають за танцюристів. Правила змінилися – тепер вирішують абсолютно все глядачі і танцюють учасники не лише у парі, а й сольно. Ось чому не зрозуміло, хто з цих талантів буде наступним.

  Наталія Кротова у польоті.

  Ольга Голдіс пристрасно, дико, чуттєво і гаряче танцювала зі стільцем.

  Сашко Останін отримує насолоду від соло.

  Максим з Тонею воркує.

  Минулого тижня у небезпеці опинились 4 учасників: Ольга Голдіс (сильна учасниця, емоційна, просто шоу-мен у спідниці), Микола Бойченко (артистичний і дуже сильний танцюрист), Евгеній Кот (чуттєвий), Дарина Малікова (ніжна, артистична).

  Майже до кінця було зрозуміло, хто піде з четвірки. Лишуться найсильніші – Ольга і Коля. Женя та Дарина теж мали шанс боротися за перемогу, але з їх виступу видавалось, що вони збавили темпи. Раніше схоже трапилось з дуже сильною парою – Машою Безякіною і Денисом Христюком.

  Ось результати. Ольга дуже переживала.

  Журі прокоментували не зовсім позитивно танець за життя четвірки. На їх думку, протанцювали учасники без особливих емоцій. Лише Олексій Литвинов зауважив, що танцюристи молодці.

  Ті, що пішли 14 листопада, – Женя і Дарина.

  Дружня підтримка інших учасників “Танцюють всі!”.

  Тож на минулому прямому ефірі у проекті залишилось восьмеро. Серед дівчат зостались блондинка Наталя (24 роки), руда Ольга (24 роки), каштанова Тоня (22 роки) і чорнява Маріам (18 років).

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами піар-служби СТБ


  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись