1. Олена Шоптенко судила своїх колег, а Дмитро Дікусар перевіряв бальний танець

  Нещодавно завершились кастинги професійних танцюристів для третього сезону соціального проекту «Танцюю для тебе». Причому вельмишановне журі обрало тільки нові обличчя.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  Інна Цимбалюк

  Судили вміння танцюристів головний хореограф-постановник проекту Ольга Семешкіна, ведучий шоу Юрій Горбунов, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар і Амадор Лопес.

  Амадор Лопес

  Журі оглянули кілька сотень претендентів різного віку, хореографічної підготовки – від класичної балетної до стріт-денса. Танцюристи прибули з Керча, Кременчука, Луцька, Черкас, Дніпродзержинська, Рівного, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Донецька, Києва, Волині, Львова.

  Професіонали перевіряли не тільки танцювальні здібності претендентів і акторські дані, але й психологічну стійкість. Судді дивляться далекосяжно – як танцюристи впораються з зірковим партнером, чи зможуть його вивчити, як реагуватимуть у стресових ситуаціях.

  Дмитро Дікусар, Амадор Лопес, Олена Шоптенко і Юрій Горбунов

  П’ятірка суддів протягом картингів провела на ногах. Олена Шоптекно ставала у пару майже з кожним танцюристом-бальником і просила продемонструвати уміння вести партнерку. Дмитро Дікусар перевіряв уміння виконувати класичний бальний танець. Ольга Семешкіна з’ясувала можливості пластичного мислення претендентів. Юрій Горбунов спілкувався з учасниками про те, що вони очікують від «Танцюю для тебе». У коридорі його колега Інна Цимбалюк налаштовувала танцюристів на бойовий лад.

  «Я побачила дуже багато танцюристів, з якими раніше змагалась на паркеті, – зізналась Олена Шоптенко. – Через це спершу почувалась невпевнено, що мені доводеться їх судити».

  Старт проекту призначений на осінь. Тренування пар почнуться за місяць до прем’єри третього сезону «Танцюю для тебе» в ефірі «1+1».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись