1. Олена Даць пошила колекцію для української жінки – берегині тепла і затишку

  Львівська дизайнерка Олена Даць представила колекцію, що випромінює темперамент і менталітет української жінки: силу, притаманну пристрасність та щиру теплоту.

  Олена Даць

  Нова колекція Олени Даць осінь-зима 2009-2010 – класичний чорний колір з грайливими вкрапленнями світла. Ексклюзивні тканини з принтом виконані спеціально для ТМ «Olena Dats» в Італії. На полотні шовку – плетиво мохерового візерунку. Рельєфні деталі з макраме. Залишається силует української жінки, що споконвіків була і залишається берегинею спокою, тепла і затишку. У колекції: стильні пальто та камізельки з альпаки, грайлива палітра агату, коралу та бірюзи, глибока містика ночі і змінні кольорові спалахи.

  Марися Горобець ( у центрі)

  Про вечірку Арарат та Український Тиждень Моди розповіли «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» ведучі Маша Жулай та Марися Горобець.

  Маша Жулай: «Вечірка Арарат мені сподобалась. Все, що від неї хотіла, отримала. Приємно, що усі дівчата були у дрес-коді, який був доволі складний. Там я зустріла людей, яких вже півроку не бачила і багато з них ходять лише на Український Тиждень Моди, а до цього з ними неможливо зустрітися.

  Думаю, що щось придбаю, але навіть не знаю, в кого це можна зробити. Особливо, це колекція зима і логічно було б все ж таки придбати з колекцій, які ми бачили восени. Не хочеться влітку купляти зимові речі. Зараз дизайнери почали робити колекції для баєрів. А якщо вона робиться для баєрів, то не може продаватися до того, як розмістили замовлення, до сезону».

  Марися Горобець: «Мені сподобалась вечірка Арарат і її тематичність. Це стиль 20-30-х років. Я дівчина з тих часів. З задоволенням зробила зачіску і на мені була не сукня, а рожевий костюм, який мені спеціально пошив Тарас Краскін. Цією атмосферою пройнялася і взагалі вважаю, що організатори молодці та намагаються зробити родзинку. Насправді ми усі заклопотані і не вистачає усім свята, тому усі з нетерпінням чекають Українського Тижня Моди. На Українському Тижні Моди я починала як журналіст і це вже 24-ий сезон. Сьогодні я собі можу дозволити відпочивати на перших рядах. На Катерину Пшеченко звернула увагу ще минулого року. Така лаконічність, легкість. Вона не з цього часу. Важко бути людиною із поглядами та цінностями минулих епох, але, я думаю, що цим можна вирізнятись. Її стиль мені імпонує, можливо, не кожен день можна вдягати. Але, коли захочеться легкості, як горобець злетіти, то, думаю, що звернусь до неї за сукнею».

  Поет-пісняр Юрій Рибчинський

  Андрій Кравчук

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись