1. Новорічні подарунки від «Шоуманії»

  28 грудня буде новорічний випуск програми «Шоуманія». Українські зірки згадуватимуть безтурботне дитинство, одягнуться в казкових героїв, співатимуть і отримуватимуть сюрпризи від Санти.

  Зірки поділились своїми новорічними спогадами.

  Слава з «Не ангелів»: «Я в дитинстві мріяла на новорічному святі зіграти Снігурочку, а діставалась завжди лисиця. Мені пояснили, що рудих снігурок не буває. А все тому, що Діда Мороза грав хлопчик, який мені подобався. І я подумала, що, якщо стану Снігуркою, він обовязково зверне на мене увагу. Зіграти її мені так не вдалось».

  Віталій Козловський: «Минулого року свято відзначав двічі. Перший раз – 15 грудня, під час зйомок кліпу на пісню «Загадай». За його сюжетом, я в компанії святкую Новий Рік: ми святкуємо, стріляємо з хлопушок, пємо шампанське. І я вирішив зняти в цьому кліпі своїх друзів. Зібралось 30 людей. Ми розважались як діти. А от Новий рік зустрів за містом, з друзями. Ми святкували цілу ніч, а 1 січня пішли у кінотеатр. Найкращий Новий Рік – з олівє, шампанським, мандаринами і переглядом світлого, доброго фільму».

  За матеріалами прес-служби Нового каналу

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись