1. Насті Каменських перепав партнер Горбачової

  Невдовзі почнуться нові танці, нові яскраві номери та нові зірки на паркеті. У другому сезоні шоу «Танцюю для тебе» з’являться знаменитості, які через певні обставини не змогли потрапити у попередні танцювальні проекти.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  28 лютого телеканал «1+1» розпочинає другий сезон унікального, яскравого та захоплюючого проекту – «Танцюю для тебе». У шоу 9 зірок танцюватимуть у парі із професійним хореографом заради здійснення мрії талановитої дитини.

  У другому сезоні «1+1» дещо змінив формат проекту. У першому «Танцюю для тебе» заради здійснення мрії своїх близьких танцювали пересічні люди у парі із зіркою – не професійним танцюристом. Цього разу зірки танцюватимуть із професіональними хореографами, які уже добре відомі глядачам «1+1» за шоу «Танці з зірками». Отже, у другому сезоні танці будуть красивішими та показовішими.

  Ще одна новинка другого сезону – мрійники. Цього разу це талановиті діти – музиканти, танцюристи, спортсмени – які мають потенціал стати зірками світового рівня, але, на жаль, не мають таких можливостей. Творча група проекту шукала таких дітей у всіх куточках України.

  Танцювальні здібності пар оцінюватиме фахове журі. Переможець шоу здобуде шанс 100%-ї реалізації мрії дитини. Шоу стартує 28 лютого та триватиме 9 тижнів по суботах у прямому ефірі.

  Учасники шоу:

  1. Настя Каменських (співачка, знімалась у новорічному мюзиклі «Червона Шапочка») – Дмитро Дікусар (хореограф Ольги Горбачової у першому сезоні «Танцюю для тебе», чоловік Ірини Білик). Останні три роки Настя уважно слідкувала за проектами «Танці з зірками» і «Танцюю для тебе» і дуже хотіла взяти участь. Цьому заважали концерти, кліпи та гастролі. Зараз Каменських і Потап записують новий альбом та нарешті у Насті знайшовся час на танці. «Щоранку я прокидаюсь з радістю, адже у мене сьогодні репетиція. Я рада, що мій партнер саме Діма. Мені здається, у нас дуже гарний контраст: він – світленький, я – темненька», – каже Настя.


  2. В’ячеслав Узєлков (боксер) – Ксенія Горб (хореограф Олега Лісогора у першому сезоні «Танцюю для тебе», партнерка Віталія Козловського у «Танцях з зірками»).


  3. Катя Осадча (ведуча «Світського життя») – Андрій Крись. Ведуча у дитинстві мріяла стати учителькою молодших класів, а згодом – супермоделлю. Ця мрія реалізувалась на 100%. Тепер вона виросла і танцює разом з єдиним новим хореографом у проекті «Танцюю для тебе» Андрієм Крисем. Він Катю найбільше влаштував тому, що вищий за неї. «Через свій ріст я звикла сутулитись і тепер Андрій регулярно б’є мене по спині, аби я вирівнювалась», – усміхається Осадча. Партнер по проекту подарував Каті амулет великого бика, який буде наглядати за ведучою у відрядженнях, а також попередив, аби ведуча готувалась до шестигодинних тренувань.


  4. Віктор Павлік (співак) – Ліза Дружиніна (партнерка Олега Скрипки у «Танцях з зірками»). Ця пара повинна була танцювати ще у «Танцях з зірками». Утім Павліку раптом надійшла пропозиція прийняти участь в «Іграх патріотів» і він прийняв рішення на користь «Ігор». Місце Віктора поруч з Лізою зайняв Олег Скрипка (ця зіркова пара зайняла друге місто, віддавши першість Лілії Подкопаєвій). Те, що вони сьогодні зустрілись з Лізою знову на паркеті, Павлик називає «долею».

  5. Василь Бондарчук (співак) – Олена Шоптенко (партнерка Володимира Зеленського у «Танцях з зірками», хореограф Олени Вінницької у першому сезоні «Танцюю для тебе»).


  6. Андрій Гусін (футболіст) – Антоніна Кравець (хореограф Дяді Жори у першому сезоні «Танцюю для тебе»).


  7. Олеся Жураковська (актриса) – Олександр Майбенко (хореограф Дмитра Лалєнкова у першому сезоні «Танцюю для тебе»).


  8. Марічка Падалко (ведуча 1+1, програма «Марічкин кінозал») – Олександр Кочкін (хореограф Джанго у першому сезоні).


  9. Ірина Мерлені (олімпійська чемпіонка з вільної боротьби) – Сергій Костецький (партнер Лілії Подкопаєвої у «Танцях з зірками», із нею ж виборов 3-є місце у танцювальному Євробаченні, у першому сезоні «Танцюю для тебе» тренував Яну Клочкову).

  Ведучі: Юрій Горбунов та Інна Цимбалюк.

  Журі: Вероніка Григорович (суддя першого сезону «Танцюю для тебе», Амадор Лопес (хореограф пари-переможиці першого сезону), Раду Поклітару (керівник Київ Модерн-балету), Ольга Герасим’юк (ведуча 1+1).

  Режисер проекту – Андрій Дончик
  Креативний продюсер – Вікторія Лєзіна-Масляна
  Продюсер – Олена Єремєєва
  Стиліст проекту – Христина Бобкова
  Хореограф-постановник – Аніко Рехвіашвілі

  Фото надані прес-службою “1+1”

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись