1. Намисто для бізнес-леді від Роксолани Гнатюк

    Психологи вважають, що зовнішній вигляд людини значною мірою впливає на ставлення до неї оточуючих. Відоме прислів’я говорить, що „зустрічають по одягу”. Тобто при першій зустрічі, як правило, оцінюють зовнішність людини, а вже потім – її людські та ділові якості.

    Також відомо, що перше враження про людину на 55 % залежить саме від візуального враження та жестикуляції, на 38 % – від звучання голосу і лише на 7 % – від вербального компоненту та слів. А оскільки ділових жінок є не так вже й багато, тому, зрозуміло, що їх зовнішність оцінюють більш прискіпливо, ніж зовнішній вигляд їхніх колег – чоловіків.

    Кожна бізнес-леді поєднує в собі два полюси: з одного боку вона має риси притаманні чоловікам: цілеспрямованість, вимогливість, стриманість, зібраність, силу, часом деяку агресивність. Але з іншого боку – не хочеться втрачати жіночності та ніжності. І, мабуть, саме прикраси дають можливість пом’якшити стиль найсуворішого ділового костюму, а його володарці – додають більше жіночності.

    В літньому гардеробі ділової жінки, як правило, має бути 10 базових речей:
    1)    чорні штани доброго крою;
    2)    класичне взуття на невисоких підборах;
    3)    строга спідниця (чорна або сіра) трохи нижча (або вища) коліна;
    4)    класична біла сорочка;
    5)    плаття по фігурі, яке можна одягнути з кардіганом;
    6)    власне, кардіган, бажано чорного кольору;
    7)    тонкий трикотажний светр нейтрального відтінку;
    8)    гарна шкіряна сумка середнього розміру;
    9)    шовкова хустинка;
    10)    неяскраві та вишукані прикраси.

    Стриманість та вишуканість” – ось основне правило одягу та прикрас для business women.

    Найбільш привабливими для бізнес-леді вважають дорогоцінні метали, такі як платина, золото, рідше, срібло, невеликі діаманти та перлини.

    Срібло більше пасує молодим дівчатам, а більш зрілим жінкам краще носити золото.

    Комплект „діамантові сережки-вкруточки та перстень” вважається класикою.

    А от одна низка невеликих за розміром перлин додасть до суворого образу деякого романтичного відтінку та дозволить діловій жінці відчути себе справжньою леді, на зразок вишуканої Жаклін Кеннеді або граційної Одрі Хепберн.

    Деякі жінки притримуються „правила трьох” – одночасно одягають не більше трьох прикрас: перстень, сережки, намисто, або  перстень, ланцюжок, браслет чи інші комбінації.

    І якою б великою не була спокуса, краще не одягнути щось із прикрас, аніж переборщити з ними!

    Браслети можна носити як із традиційних дорогоцінних металів, так і натуральні природні, на зразок бурштину чи, навіть, дерева. Класична та модна біжутерія також може стати в пригоді business woman. Біжутерія може бути вироблена із глини, скла, дерева, металу тощо. А сучасна біжутерія може містити напівдорогоцінні камені та натуральні кристали. Мода наразі дозволяє поєднувати жовті та білі метали, але робити це слід  дуже і дуже обережно. Вдень слід одягати більш скромні вироби, а ввечері – можна спробувати багатші по дизайну прикраси.

    Жінка може мати у своєму гардеробі суто чоловічі аксесуари, наприклад, краватку, запонки.

    Психологи вважають, що елементи чоловічого стилю можуть сприяти підвищенню по кар’єрній драбині, оскільки підсвідомо більшість людей вважає кращими керівниками, все-таки чоловіків.

    Сьогодні ми все рідше і рідше користуємося годинникам, адже його часто замінює звичайний мобільний. Але, з іншого боку, годинник – може непомітно натякнути на престиж власника. А для ділової жінки він може також стати однією з прикрас. На годиннику, як правило, не економлять.

    Згідно неписаних правил вишуканості він має бути лаконічної форми, відомої марки та бути рівноцінним вашій місячній зарплаті або й в 1,5-2 рази дорожчим.

    Будь-які прикраси лише тоді прикрасять ваш образ, якщо будуть гармоніювати з вашою зовнішністю, одягом та будуть доречними до ситуації. Якщо у вашому гардеробі переважають ділові костюми синіх, зелених, сірого  відтінків, то прикраси краще підібрати із срібла чи білого золота.

    Наприклад, серед моїх прикрас, ви практично не знайдете традиційного (жовтого чи червоного) золота, але я із задоволенням ношу з класичними костюмами вироби із білого золота, які виглядають  вишукано, і одночасно не привертають надто сильну увагу на себе. Камені (на каблучках чи намисто) відповідно слід вибирати таких же холодних або нейтралього відтінків.

    Якщо ви надаєте перевагу одягу білого, чорного, коричневого кольору, або червоного відтінку, то краще доповнити його прикрасами із золота. В цьому випадку будуть доречними камені теплих кольорів – жовті, рожеві, червоні.

    Моветоном вважається занадто великі та надто екзотичні прикраси, каблучки чи браслети із різних металів (наприклад, із золота та срібла) одягнуті на одну руку.

    Надіємось, що за допомогою цієї статті ви дізналися щось новеньке про прикраси, а також надіємось що цей матеріал допоможе вам у виборі саме ВАШИХ прикрас.

    Від усього серця,
    Роксолана Гнатюк

    Фото: Андрій Шкварко (фотостудія „Автограф”)

    Конкурсна робота у номінації “Прикраси для бізнес-леді”!

    Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

  2. У темі 3 коментарі

    1. Ana сказав(ла):

      Серпень 10, 2010 @ 7:27 pm

      Симпатичненька стаття і гарне фото. а хто виграв прикраси?

    2. Iryna сказав(ла):

      Серпень 11, 2010 @ 8:04 am

      Переможця ще нема Анно. Так що маєте можливість ще написати!

    3. Roksolana Hnatyuk сказав(ла):

      Серпень 16, 2010 @ 7:24 pm

      Урра! Дякую редакції Гучних імен!
      Приємно стати володаркою ексклюзивних прикрас ручної роботи від GaydaMavka! дуже рада, що стаття сподобалась )))

    Висловлюватись