1. Маша Безякіна: «Я не виглядала б так пристрасно, якби не було у крові Іспанії та Вірменії»

  Учасниця проекту «Танцюють всі!» Маша Безякіна розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про найулюбленіший танець в її виконанні, звідки взявся у дівчини такий запал і пристрасть, та, яка Маша за кадром.

  Найулюбленіший танець у вашому виконанні у проекті «Танцюють всі!»?

  Буде дивно, але насправді історія, взаємостосунки, відчуття мені найближчі у нашій постановці танцю хіп-хоп. Так, я люблю підривний образ, притаманний джазу, але все ж я схиляюсь до лірики. Фольк теж гарний, але в ньому ми не страждаємо, а радіємо.

  “SOS!!! Гарячий джаз!!!”

  Яка ви насправді? Маша Безякіна за кадром – це?

  Я людина плаксива, трагічна. Мені хочеться кохання, ліричних образів.

  У вас в жилах тече вірменська кров. Чи не вона вам додає такого запалу, божевільної пристрасті у танці?

  Навіть не знаю, чи на мою пристрасть і образ у танці впливає кров. Дійсно, зовнішність робить свою справу. Я не виглядала б так пристрасно, якби не було у крові Іспанії та Вірменії. Але в середині стільки усього. А ще: багато залежить від батьків. У мене божевільні мама з татом. І тому я не можу бути інша. От я не спокійна дитина, а буйна. Можливо, ця кров допомагає мені у пристрасті, індивідуальності, а внутрішньо виконують роль інші фактори –моє бойове виховання. Адже я виховувалася у цирку, на манежі.

  Далі фото з першого прямого ефіру “Танцюють всі!”, на якому Маша Безякіна з Денисом Христюком танцювали диско. Фотограф: Юрій Новоставський

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: Ігор Міхлик, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись