1. Маша Безякіна: «Ми з мамою не спілкувались більше тижня»

  Екс-учасниця масштабного шоу «Танцюють всі» Маша Безякіна розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» під час онлай-форуму СТБ, як зреагували батьки на її вибування, яка кров в її жилах тече і про почуття у танцювальній парі.

  Ваші відчуття, коли почули, що покидаєте “Танцюють всі!”?

  «Що? Як? Чому? Можливо, мені почулось?». Це миттєвий момент розуміння, що все. Та через деякий час я зрозуміла, що це завершення моєї участі в цій грі і початок в іншій.

  Це запальне диско поставило на ноги глядацький зал.

  Як зреагували батьки на ваше вибування з проекту?

  Після цього ми з мамою не спілкувались більше тижня! А потім я таки наважилась і зателефонувала мамусі з надією почути підбадьорливі слова, але замість того неочікувана розмова: «Привіт, дочко, як ти вчишся? Що цікавого у тебе? Ти до речі дивилась фільм на якомусь каналі?».

  І ні слова про проект, ні слова! Я була в шокуючому стані. Чому моя мама не цікавиться моєю участю, вибуванням і взагалі. Тоді запитала: «Мамо, ти дивилась минулий ефір, ти знаєш, що я вибула з проекту?». Нащо мама «Так, звісно, знаю. Дорога моя, то ти дивилась цей фільм, про який запитую тебе?»

  Досі про проект від мами нічого не почула. Чому? Це для мене залишається загадкою.

  Танго, в якому танець – це інструмент пристрасті.

  Машо, ви були однією з найяскравіших особистостей у проекті. Чи не збираєтесь продовжувати творче розвиватись?

  Безумовно, я збирають вдосконалюватись не лише у танці, а й розвиватись на ТБ та як акторка. В планах знятись у фільмі за першої можливості. Я відчуваю, що готова виявити себе як актриса, тим паче я йшла до цього через визначений підготовчий шлях. Найближчим часом записуватиму пісню і буде на неї кліп.

  Чи ставите особливі вимоги до одягу для танцювальних тренувань?

  Одяг для тренувань обирається за певними критеріями: по-перше, зручний, стрейчовий (здебільшого спортивні магазини), по-друге, симпатичний.

  Коханий не ревнує вас до Дениса Христюка?

  Ревнує чи ні, по-справжньому знає лише він. Але приводу для ревнощів не було. Хоча, як для будь-якого чоловіка, це не залишає його байдужим в даній ситуації.

  Зараз бачитесь з екс-партнером, підтримуєте дружні стосунки?

  На дружбу і спілкування часу мало, але зустрічаємось часто.

  Що відбувається між парою у танці? Чи виникає сила тяжіння?

  Моє ставлення до партнерської роботи – акторське. Я майже завжди контролюю себе, граючи на сцені закохану панночку. В будь-якій парі ще на початковому етапі створюється атмосфера почуттів, а якою вона може бути – залежить від учасників. У когось симпатія, у когось турбота, а у когось і любов. Інколи, якщо відчуваєш більше, аніж симпатію до партнер, контролювати себе і ситуацію дуже складно і не завжди виходить.

  Машо, полюбляєте некорисну їжу?

  Так, частенько балую себе усілякими некорисними смаколиками.

  Які аксесуари вам до вподоби?

  Ремені, сумки, біжутерія. Вважаю усі елементи аксесуарів важливими, залежно від обраного стилю.

  Якості, що цінуєте у чоловіках?

  Головне – турботливість, уважність, гарна усмішка, щирі очі і його зовнішній вигляд. Вміння утримувати інтригу та інтерес навіть при тривалому спілкуванні. В стосунках важливо – вміння зберігати повагу один до одного.

  Подобається витрачати гроші на одяг та усілякі симпатичні дрібнички?

  Гроші не затримуються у мене надовго. А одяг – це окрема епопея, адже люблю витрачати будь-які гроші на нього та взуття.

  Ваша зовнішність дуже нагадує східних красунь. Хто ви за походженням?

  У мене кров російська, іспанська та вірменська.

  Маша з Тоньою Руденко

  Машо, а як ставитесь до дискотівок? Полюбляєте нічне життя?

  Нечасто відвідую ці місця, а особливо останнім часом. Вважаю, що ніч дана, аби спати. Але не було б такого цікавого шоу-бізнесу без таких людей, які живуть саме вночі.

  Як плануєте зустрічати Новий Рік?

  Моє дитяче бажання було завжди зібрати всю сім’ю за столом в цей день. Але через певні обставини буде така можливість у майбутньому, коли створю свою дружню і міцну сім’ю. А зараз вся моя сім’я – мамуся і коханий брат. Якщо будуть сили, час і можливість, я з радістю з ними поїду зустрічати Новий рік в Прагу, на гірськолижний курорт чи ще кудись.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: http://dance.stb.ua

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись