1. Людмила Богуш: Гайда до створення Найбільшої Карти Мрії Сім’ї!

  Любі мої читачі! Запрошую Вас до створення Найбільшої Карти Мрії Сім’ї! Це захоплива справа. Всеукраїнська. Запрошую не просто пограти у сімейному колі, а стати співучасником рекорду «Найбільша Карта Мрії Сім’ї України». І саме від вас залежить, чи буде він встановлений.

  Крок 1. Створити карту мрії у сімейному колі. Карта може бути створена на будь-якому форматі (від А1 до формату А4). На карті повинно бути відображено три найголовніші цілі (мрії) вашої сім’ї до кінця 2011 року. Вони можуть бути написані фломастером, олівцем, ручкою, намальовані фарбами або вклеєні вирізки з журналів/газет. На карті мрії повинна бути фотографія сім’ї.
  Крок 2. Разом з картою заповніть окрему інструкцію з ПІБ членами сім’ї та вашими головними цілями на цей рік.
  Крок 3. Карту необхідно подати до 20 травня. Надсилайте поштою або привозьте її особисто на вул. Марини Раскової, 11-А, Бізнес-центр «НОВА», оф.313 для керівника проекту Юлії Бойко.
  Крок 4. Приходьте сім’єю разом з картою мрієї сім’ї та інструкцією з ПІБ членами сім’ї та вашими головними цілями на цей рік 4 червня 2011.
  Сім’я закладає цінності та традиції, які не зважаючи ні на що, залишаються протягом життя. Давайте мріяти великою сім’єю. Робити спільну справу. А після свята ми дізнаємось, яких сімейних мрій було найбільше.

  Ми створимо Найбільшу Карту Мрії Сім’ї!

  Деталі: http://www.bogushtime.com/blog/article/430/

  Хочете долучитись? Ми теж хочемо вас бачити у нас на святі!

  Телефонуйте: (044) 223-2493 або пишіть: pr@bogushtime.com.http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись