1. Людмила Богуш: «Харизма бізнес-леді»

  Дорогі читачі! З осені буду проводити тренінги Luxury рівня в США. Я обрала кілька міст: Маямі, Нью-Йорк та Сан-Франциско. Програми для жінок та чоловіків: «Харизма бізнес-леді», «Зроби себе сама»/«Make yourself», «Харизма керівника», «Матриця перевантаження» (унісекс, для жінок і чоловіків).


  У вас виникло запитання: Чому обрала США? Америка – це країна високого сервісу, в якій сильні отримують задоволення від життя. Моя компанія допомагає сильним досягати цілей швидко і оптимально, отримуючи задоволення від процесу і результату. Наші клієнти – сильні, бо наші послуги коштують дорого. Сильним людям не вистачає часу на себе і на реалізацію своїх бажань. Наше гасло: «Робити сильних щасливими, а значить, щоб час працював на вас, а не проти вас».
  Сильні люди жадні на час: в них багато справ, вони успішні і хочуть досягати ще вищих результатів. Вони не можуть дозволити собі просто лежати на пляжі. І тому наш проект в США має назву «Тренінг і vacation». Навчання і відпочинок класу luxury.
  Програми «Тренінг і vacation» LUXURY:
  – «Харизма бізнес-леді». Орієнтована на жінок, спрямована на здатність доносити ідеї до інших, виступати публічно. Ми її реалізовуватимемо в Маямі. Це місто високої якості життя, естетики, високого рівня стосунків.
  – «Зроби себе» – для жінок, яка складається з тренінгу по стилю і тренінгу по шоппінгу. Вона буде проводитись в Нью-Йорку.
  – «Харизма керівника». Це тренінг, який буде включати і бізнес-контакти, і відвідини бізнес-тусовок.
  – «Матриця перевантаження». Повна версія містить тренінг з управління часом, тренінг з публічних виступів, екскурсії, бізнес-контакти та триватиме 12 днів. Вона унісекс – підходить як для чоловіків, так і для жінок.

  Фото: Mark.S.Dhand | www.md3d.com

  Ваша Людмила Богушhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись