1. Лілія Пустовіт у новій колекції представила лабіринт міста

  Завершився проект «Marie Claire Touch & See Fashion Party» новою колекцією (весна-літо 2011) українського дизайнера Лілії Пустовіт, але крім неї презентували раніше творіння Лілія Літковська, Наталя Каменська і Олеся Кононова.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Marie Claire».

  Колекція Лілії Пустовіт називається «Le TRAVERSIE del DESTINO» – повороти долі. Модельєр надихнулася модою 30-х і 50-х років, італійським кінематографом, фільмом Фелліні «Ночі Кабірії». Це зворушливе поєднання щирості, навіть наївності головної героїні, її доброзичливе ставлення до світу і весела вдача підштовхнули Лілію Пустовіт зробити не лише красиві сукні, а й висловити своє ставлення до життя.

  Тому в колекції присутні яскраві червоні й зелені фарби, ніжні сіро-зелені, рожево-бежеві відтінки, темно-синій і білі кольори, поєднання трикотажу і шовку, розкльошені плащі з рукавом-реглан, сукні та блузи з мереживами.

  Також дизайнер отримала натхнення від робіт відомого художника-концептуаліста Павла Макова, який в нескінченній в’язі трояндових кущів відобразив своє бачення дивного, казкового лабіринту міста. А Лілія Пустовіт перенесла його незвичайну графіку на тканини для суконь і принти на трикотаж.


  Ведуча Марися Горобець

  Телеведуча Оля Фреймут

  Вечірка «Marie Claire Touch & See Fashion Party» традиційно для цього проекту пройшла у форматі імпровізованого шоу-руму дизайнера.


  Дизайнерка Світлана Бевза

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись