1. Лілія Літковська представила жіночну колекцію з двошаровими речами

  Журнал «Marie Claire» вирішив підтримати українських дизайнерів, тому в рамках Українського тижня моди проводить серію модних вечірок «Marie Claire Touch & See Fashion Party».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба журналу.

  Ліда – дружина Валіда Арфуша

  27 жовтня 2010 першим дизайнером проекту стала Лілія Літковська. Вона представила нову колекцію весна-літо 2011.

  І кілька слів про проект: серія модних вечірок, оформлених у стилістиці імпровізованих шоу-румів кращих українських дизайнерів.

  У нової колекції Лілії Літковської немає окремої назви – був зроблений акцент виключно на самих речах, як основного напрямку діяльності дизайнера. Одяг створений у чорно-білій гамі і використаний складний крій. Присутні двошарові речі: спідниця + штани, сорочка + ще одна сорочка, але цього разу все це в поєднанні з несподіваною жіночністю. Дизайнер використала натуральні тканини: шовк, шерсть, органза і оксамит.

  Але у всій цій видимій простоті і лаконічності проглядається знайома всім за минулими показами бунтарська сутність дизайнера – необроблені краї або грубо зрізаний поділ жіночної сукні, шкіра.


  Анастасія (фіолетовий піджак) – дружина Миколи Катеринчука

  Дизайнерка Лілія Пустовіт

  У цей вечір всі запрошені гості мали можливість особисто спілкуватися з Лілією Літковською, ознайомитися з моделями нової колекції.

  Офіційна частина презентації відбувалася у формі бліц-інтерв’ю з дизайнером, під час якого Ліля розповіла про основні ідеї та елементи своєї колекції і озвучила основні акценти.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись