1. Групу «Пара Нормальних» розпустила D.Lemma

  16 квітня у клубі Паті па відбулась презентація нового кліпу групи «D.Lemma» на ліричну пісню “Никому я тебя не отдам”. Це результат спільної роботи групи з кліпмейкером Олексієм Сєдовим.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Ближче до зірок. Кліпоманія».

  У гостях колективу побували: група «А.Р.М.І.Я», Андрій Kishe, дизайнерка Лілія Літковська, група «Диверсанти», співачка Маня, Олександр Воєвуцький, Юлія Войс, група «Павлики International», співачка Oksi.

  А.Р.М.І.Я

  Солістка D.Lemma та Андрій Kishe

  Троє Нормальних

  Приводів зібратись у колі друзів було більше, ніж чимало: показати артистам-друзям і пресі нове відео (над кліпом працювали режисер Олексій Сєдов і оператор Слава Мельник), презентувати свій новий літній супер-хіт «Ей, бейба», а також виставити на суд публіки свою акустичну програму.

  Учасники колективу – представники стилів латино та rnb змогли влаштувати справжню фієсту.

  Олексій Сєдов (другий справа) та D.Lemma

  Група подарувала гостям багацько сюрпризів. Починалось з виступу епатажної Мані, яка вирішила побачити Олександра Воєвуцького без штанців і тому сама зняла їх з нього. Ведуча заходу Лурдес заявила, що придбала Маніну пісню за 10 гривень.

  Після імпровізованої сценки знаменитостей в епіцентрі уваги опинились дуети Джей Бі і Лурдес, а також Майка і групи «Павлики International».

  А далі на сцену вийшла нова група «Троє Нормальних»: Джей Бі, Мастер (D.Lemma) та Іван Дорн (Пара Нормальних). Вони презентували хіт «Ей, бейба». А от група «D.Lemma» виконала акустичні версії усіх хітів, зокрема «Нікому я тебе не віддам».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись