1. Катя Царик зніме масштабний проект «Я – легенда»

  Українська режисерка Катя Царик після вдалої співпраці з Інтером по проектам «Пороблено в Україні» і «День народження телеканалу «Інтер»» взялася за третій – «Я – легенда».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Каті Царик.

  Новий проект – це цикл програм, новий формат. Досі жоден телеканал України не наважився зробити подібну роботу. Адже героями програм виступлять знамениті, які свого часу зробили переворот на естраді і в кінематографі. Першу картину Катя Царик зніме про Людмилу Гурченко.

  «Це буде великий фільм про життя і творчий шлях тих людей, які змогли стати легендами за життя. На їх творчості виросло не одне покоління. Герої фільму разом з глядачами зможуть згадати молодість, завдяки знайомим і дорогим серцю місцям, улюбленим мелодіям і пісням», – коментує режисерка.  Щоб розпочати роботу, режисер кілька місяців провела в польотах з Києва до Москви. Вела з Людмилою Марківною переговори, погоджувала графіки, розпитувала про життя, прописувала сценарій. Зараз почався період зйомок, і вся знімальна група сподівається, що глядачі гідно оцінять їх роботу.

  «Вона не просто жінка, чи актриса. Людмила Марківна – це ціла епоха, – зізнається Катя. – Після зустрічей з нею моє життя розділилося на два періоди: до зустрічі з нею і після. Я в передчутті початку зйомок, адже про роботу з нею мріє кожен режисер».
  В ефірі телеканалу «Інтер» перший фільм із циклу “Я – легенда» з’явиться вже у новому весняному сезоні.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись