1. 8 кішок стали героїнями кліпу екс-солістки співочого тріо «Фабрика»

  Українська режисерка Катя Царик зняла кліп для російської співачки Саті Казанової, яка тільки-но розпочала сольну кар’єру. Раніше виконавиця була учасницею групи «Фабрика».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Каті Царик.

  Але у травні Казанова вирішила вийти зі складу групи і почати самостійний творчий шлях. Продюсером Саті залишається той самий продюсер, що групи «Фабрика», – Ігор Матвієнко.

  Отож, було прийнято рішення знімати дебютний кліп у соло-образі на пісню «7/8». Українська екранізаторка мала можливість повністю втілити своє бачення відео. «Ігор Матвієнко повністю мені довірився. Ми з ним знайшли спільну мову ще на переговорах у Києві, куди він приїхав, випадково побачивши мою презентацію. І на зйомках у Москві він абсолютно не втручався у процес, лише зрідка з’являвся на майданчику, щоб спостерігати за картинкою», – каже Царик.

  До співпраці був запрошений один із кращих операторів Росії – Максим Осадчий, який ніколи не погоджується знімати кліпи, але для Каті зробив виняток. Його «очима» була знята «9 рота» та «Залюднений острів».


  Катя Царик дає вказівки Саті, як переконливіше зіграти

  За сюжетом, спритні дівчата руйнують заміський будинок московського мажору: трощать замки, меблі, ріжуть ножицями та обливають фарбою одяг. Це помста за зраду. Власник маєтку, коли побачив свою нерухомість, мало не зійшов з розуму: бігав як шалений, на нього падали бейсбольні м’ячі та лився клей.

  Аби зробити ще гострішим сюжет, у відео знімалися вісім дресированих кішок з Мосфільму. Вони пустували посеред погрому.

  Прем’єра кліпу запланована на кінець серпня.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись