1. Катя Царик вийшла заміж у місті Лева в будинку Д’Артаньяна

  Відома режисерка Катя Царик покинула лави бажаних наречених. Дев’ять років зустрічалась з теперішнім чоловіком – оператором Юрієм Королем. А 25 серпня 2010 було вирішено парою йти до шлюбу. Місциною для урочистої миті стало старовинне місто Лева. Незважаючи на те, що Катя родом з Кривого рогу, живе – в Києві. Але своїм справжнім домом вважає Львів.

  «Якби можна було і мешкати і працювати у Львові, ми б з Юрою з радістю оселились в цьому королівському місті, – говорить Катя. – Воно мені дуже близьке по духу. Таку енергетику не знайдете більше ніде!».

  До міста Лева молодята приїхали напередодні весілля. Щільний графік роботи завадив Каті та Юрію насолодитись повною мірою українськими традиціями. «Ми намагалися якомога більше зробити у Києві, адже після церемонії взяли відпустку на цілий місяць», – емоційно коментує новоспечене подружжя.

  А наступного дня, у весільній сукні від дизайнерки Анни Осмєхіної (35 метрів шифону), темно-зелених босоніжках та на вишуканому ретро автомобілі 39 рогу випуску – червоно-білому кабріолеті Peugeot, Катя з’явилась у Будинку вчених, щоби поєднати свою долю з коханим чоловіком.

  Будинок вчених має чималу історію. Будівля споруджена фірмою «Фельнер і Гельмер» у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів Фердинанда Фельнера і Германа Гельмера на замовлення клубу власників кінних заводів. Вигляд фасадів будинку витримано у стилі псевдо бароко (необароко). З 1918 року приміщення використовувалося як міське казино. Лише з 1948 року будова почала діяти як Львівський Будинок вчених. В ньому знімали знаменитий фільм “Д’Артаньян і три мушкетери”. У 1999 році в Будинку вчених діяв прес-центр саміту Президентів країн Центральної та Східної Європи.

  Сам шлюб – це були суцільні емоції, але тільки не у пари. Вони до цього кроку йшли 9 років. «Щастя, радість і спокій мною опанували, коли я сказала «ТАК»», – каже про свої почуття Катя. Хоча гості не могли втриматись від сліз. Перше привітання пара почула під час Церемонії: «Пронесіть кохання, яке відчуваєте зараз, крізь усе життя».

  Одразу за приємним офіціозом справа дійшла до ще солодшої фотосесії: молодята пройшли в золоту бібліотеку Будинку вчених. Наречена навіть посиділа у золотому кріслі, в якому відпочивав Іоан Павло ІІ, під час свого приїзду до Львова у 2001 році.

  Штамп у паспорті є, а трохи згодом новоспечене подружжя планує ще взяти церковний шлюб.

  Піднімали тости та приймали подарунки Катя з Юрієм в одному з львівських ресторанів. На господарство гості вручали посуд, постіль, гроші та й все те що, парі  потрібно, яка починає спільне життя. Свій перший танець подружжя танцювали під супроводом Louis Armstrong «It’s a Wonderful World». А останній в день весілля Царик танцювала з букетом, який впіймала її спритна сестричка двійник, яка є її директором – Настя Царик.

  Стіл молодят був такий смачний, що у гостей не вистачило місця на торт. Тому було прийняте оперативне рішення – перенести солодке на наступний день. Відразу після смакування весільного торта пара поїхала в медовий місяць Європою.

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба Каті Царик
  Джерело: Високий замок
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись