1. Інна Цимбалюк: «Весілля – це не основне у житті»

  Одна з найкрасивіших жінок України, модель та телеведуча Інна Цимбалюк – незаміжня, але закохана і щаслива. Вона одягала чимало весільних суконь, але жодна з них не стала її. Знаменитість не готова вийти заміж, але знає, що колись це станеться.

  Інно, коли ви вперше одягнули весільну сукню?

  Ще в Чернівцях – місті весільного бізнесу. Вони фактично обшивають всю Європу. Сукні за доступними цінами, які може собі дозволити дівчина з будь-яким достатком. Саме звідти почалась моя весільна кар’єра і це була одна з перших моїх робіт. Я співпрацювала з весільним салоном. Виходила у весільних сукнях на показах у Чернівцях. На той час мені було 13-14 років.

  Інна на показі дизайнерки Тетяни Іващенко

  Що ви відчували, коли одягали мрію кожної дівчинки?

  Як будь-яка леді, хочу, щоб були можливості одягати такі сукні не лише у день весілля. Розкішні, пишні і яскраві. Коли я вперше одягала це вбрання, думала, що більшого щастя бути не може.

  Хотілось знімати весільну сукню?

  Так, бо знала, що одягну наступну.

  Весільні салони дарували вам шлюбне вбрання?

  Ні, навіщо. Я би його не носила.

  Фото: fashionweek.com.ua

  В яких показах відомих дизайнерів ви брали участь?

  Останній найяскравіший – Тетяни Іващенко. Вона зробила оригінальну сукню та нестандартну. Мені було приємно бути у цьому образі.

  Коли одягаєте сукню, в уяві співставляєте її з вашим весіллям?

  Кожен раз, коли вдягаю весільне вбрання, думаю, підійде мені чи ні. Ще таку сукню не надягала. Моя буде теж дуже гарна. Сподіваюсь, мені вистачить фантазії, щоб її продумати. В основному – це буде моя ідея, мій дизайн і мої побажання.

  Фото: www.svadbaua.com

  Хто може створити вашу весільну сукню?

  Ми обговорювали це з Сергієм Єрмаковим. Він сказав: «У тебе не може бути інших претендентів на твою весільну сукню». Я кажу: «Сергію, звичайно, я тобі не можу в цьому відмовити». Знаю, що він талановита людина, підкаже, що мені личитиме.

  Не було думок звернутись до закордонного дизайнера?

  Сенсу нема. Я бачила весільні сукні зарубіжних дизайнерів. Причому з ними не настільки близько знайома як з Єрмаковим. Він мене знає, як людину, відчуває. Ми з ним друзі і він робитиме сукню з душею. Закордонний дизайнер, навіть, якщо творитиме під замовлення, все одно зробить так, як сам бачить, не буде звертати на мій смак. А якщо і буде, мені доведеться за це стільки грошей заплатити, що краще пошию сукню у Єрмакова. На цю суму я зможу відсвяткувати весілля, пошити сукню і пригостити своїх гостей.

  Якою бачите свою весільну сукню?

  Час від часу вона змінюється. Інколи хочу просту і непишну, часом помпезну і складну для носіння. Не можу точно сформулювати, якою вона буде. Я не знаю, з яким настроєм буду перед весіллям.

  Ви готові вийти заміж?

  Напевно, ще так у глибині душі, мені хочеться свободи і я себе відчуваю достатньо молодою. Стосунки складаються з моєю половинкою, ми разом, а як воно буде далі…

  Чи вам пропонували руку та серце?

  Було діло, але… Ми були молоді. Зараз я теж вважаю себе юною, малою.

  Це було легко і несерйозно, тому нічого не вийшло. Мені здавалось, що стосунки малозначущі.

  Яким ви бачите освідчення? Це повинно бути тихо чи публічно?

  Тихо, спокійно. Думаю, це правильно. Коли воно нарочито так, то в цьому є якийсь театр. Не хочу в жодному випадку, щоб це було публічно. Тому що наші люди добрі – зі всього зможуть посміятися. Адже саме в таких інтимних питаннях люди беззахисні і бувають кумедними.

  Хто претендує на місця дружок: раптом не знаменитості?

  Одна подруга моя заміжня, а інша теж збирається найближчим часом. Тому не уявляю, хто будуть моїми дружками. У мене немає близьких стосунків з відомими людьми. Можливо, настане час весілля і все зміниться.

  Як вам наречена у фільмі «Наречена-втікачка»?

  Не хочу, аби у мене весілля повторювалось кілька разів. Але хотілось би побачити фільм, який починається з весілля і закінчується щасливо.

  Ваше ставлення до весілля?

  Весілля – це не основне у житті. Найчастіше – це свято не для молодят, а для гостей. В цей день молодята такі виснажені, стомлені.

  Врешті люди живуть разом у цивільному шлюбі. Живуть і нічого. А весілля, мені здається, – це як привід відсвяткувати. Похід у РАГС – офіційно зареєструвати свої відносини перед дитиною, аби вона була захищена, а все інше – немає значення. Ніякий штамп у паспорті не зможе зберегти кохання, утримати людину. З часом кохання минає і переходить в інші стосунки – дружбу, розуміння, прив’язаність.

  Я виходити заміж обов’язково буду для дітей і звичайно є така дитяча мрія – побувати на своєму весіллі. Якщо чоловік не захоче, на цьому не треба наполягати. Різні мужчини бувають. Жінка має бути м’якою і покладистою, має поступатися.

  Скільки хотіли б дітей мати?

  Старші два хлопчики-близнюки і одна дівчинка.

  Фото: www.svadbaua.com

  Назвете європейськими іменами чи українськими?

  Насамперед відштовхуватись буду від значення імені. Щось оригінальне придумаю, щоб потім не дразнили дитину.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Ліза сказав(ла):

   Червень 22, 2009 @ 11:41 am

   жінка має поступатися – такого я від неї не очікувала

  2. Iryna сказав(ла):

   Червень 22, 2009 @ 11:51 am

   Часто ми сворюємо собі думку, ніби зірки принциповіші, егоїстичніші, не вміють будувати стосунки з дорогими людьми. Але ж не завжди це так, як ми собі уявляємо.

  Висловлюватись