1. Інна Цимбалюк ніколи не мріяла стати королевою краси

  Відома українська телеведуча, актриса Інна Цимбалюк провела майстер-клас для дівчаток-підлітків у рамках проекту «Я – Берегиня», на якому популязирувала мрії.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба проекту.

  «Будь-який шлях до успіху починається з заповітної мрії, – розповіла Інна. -Мрія – це коли у людини є мета, а значить і розуміння того, чого вона хоче від життя. І тоді, рано чи пізно, мрія обов’язково збудеться”.

  Цимбалюк поділилась з дівчатками своєю історією успіху, яка почалася з завоювання в 2006 році титулу «Міс Україна Всесвіт». Виявляється, в мріях ведучої ніколи не було пункту «стати королевою краси». «Це сталося випадково, а перемога на конкурсі стала для мене цілковитою несподіванкою. Але, саме тоді я стала на той шлях, який привів мене до успіху і до виконання моїх справжніх бажань», – пригадує Інна.

  «Я – Берегиня» – це проект соціальної адаптації для дівчаток. Протягом трьох місяців юних леді чекають психологічні тренінги, заняття з медичними фахівцями, майстер-класи з догляду за собою, умінню правильно одягатися і вести себе в суспільстві, а також зустрічі з успішними людьми.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись