1. Інна Цимбалюк: «Йому не ліньки посидіти зі мною до другої ночі»

  Відома модель, родом з Чернівців, та телеведуча, яка першою дізнається про погоду в Україні, Інна Цимбалюк має три подружки і одного друга. Вони завжди поруч, готові вислухати та порадити. Причому вони не публічні люди і цими стосунками знаменитість дуже дорожить.

  Вам кохана людина допомагає у вирішенні багатьох питань?

  Так, за це я йому дуже вдячна. Він просто справжній чоловік, який не заважає жінці виявляти себе, підтримує мене всіляко. Йому не ліньки посидіти зі мною до другої ночі і обговорити важливі для мене питання. Він дуже незвичайний чоловік.

  У вас, мабуть, повинна бути подружка? Адже інколи хочеться балакати у дівочій компанії і виливати душу годинами.

  Маю дві такі подруги, які абсолютно різні. З кожною спілкуюсь по-своєму, неоднаково. В однієї скоро буде вже третя дитина, а інша – ще не заміжня. Мені ця дружба дуже дорога. Можемо обговорювати все, що завгодно. Але найголовніша моя подруга – це мама. Вона про мене знає все, від неї у мене немає таємниць. Ще з дитинства звикла, що навіть, якщо зробила щось не так, мама може посварити, але не карати, не глобально кривдити мене. Завжди знала і знаю, що можу їй довіритись. Я би теж хотіла б бути такою матір’ю.

  Ви з коханим чоловіком йдете по життю практично чи романтично?

  Милий дуже практичний. Раніше я літала у хмарах, а біля нього стала розсудливішою і тепер тверезо дивлюсь на життя.

  Вам вдається знайти спільну мову, коли йдеться про відпочинок?

  Я, як жінка, маю поступатися і це для мене нелегко. Коханий дуже любить екскурсії, обійти всі куточки, фотографувати, а я ні. Ми розподіляємо відпустку навпіл: пів валяємось на пляжі, пів – ходимо на екскурсії. Причому він не наголошує на цьому, не наполягає. Я можу полежати на пляжі, а він поїде сам. Але так бути не може, бо ми ж разом. Він може казати, що йому не образливо, але я знаю, що це не так.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись