1. Фотограф Лілія Свириденко: «Фотозйомка повинна бути цікавою грою для дитини»

  Сьогодні на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ» з’явився новий блог – фотографа Лілії Свириденко, яка знімає дитячі емоції, полює за щирістю, невимушеністю та неймовірними гримасами діток.

  Лілія створювала портрети Остапа Ступки та його сім’ї, співачки Наталі Бучинської з дочкою, композитора Олександра Злотника з сім’єю. І це тільки початок…

  Свириденко знімала Софію Ніколь – дочку Анастасії і Миколи Катеринчуків, онучок Олександри Кужель, Анну – дочку Тетяни Рамус і Ігоря Воронова, Артема – сина Томи і Максима Неліпів, Марію Кавицьку – дочку власниці мережі бутиків Helen Marlen, актрису Анастасію Зюркалову, Софію – дочку Марини і Анатолія Кінахів, Емілі – дочку Валіда Арфуша і Лідії Петренко, Лоліту – дочку Алана і Жанни Бадоєвих, Єву – дочку Ольги Боднар, Яну – дочку Ігоря і Ольги Суркісів, Марічку – дочку Андрія Шевченко і Анни Гомонай.

  Все починалось з казкової історії. На другому курсі економічного університету Лілії подарували першу професійну камеру, в яку вона просто закохалась. Тоді вона зрозуміла, що фото – це не хобі, а значно більше. Після закінчення ВНЗ Свириденко народила дочку Анну і одразу вступила на художню фотографію. «После рождения моей очаровательной дочки, я как и большинство мамочек, месяц за месяцем стала фиксировать каждую улыбку, гримасу, каждый шаг, каждый памятный момент своего карапуза, – пише у блозі на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ» Лілія. – Потом начала снимать других деток, и с каждой съемкой, с каждым ребятенком я просто влюблялась в этот беззаботный, неповторимый детский мир, в эти хрупкие детские образы, искренние выражения радости, удивления, восторга, смеха…»

  Нагадуємо, на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ» у проекті блоги розповідають про себе дизайнерка Світлана Бевза, телеведуча Лілія Ребрик, бізнес-леді Влада Литовченко, телеведучі Інна Шевченко, Ілона Довгань та Марися Горобець.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Травень 19, 2009 @ 3:40 pm

   сподобалась фраза: “Після закінчення ВНЗ Свириденко народила дочку Анну”… Зв’язок між освітою і батьківством як на мене трохи неоднозначний

  Висловлюватись