1. Ольга Балашова і Лілія Свириденко отримали “Золоту Фортуну”

  Ольга Балашова, Золота ФортунаЛілія Свириденко
  Фотограф, головний редактор журналу “Kids.ua” Лілія Свириденко та дизайнер дитячого одягу Ольга Балашова отримали Георгіївські дипломи Міжнародного Академічного рейтингу популярності “Золота Фортуна”.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомили прес-служби Ольги Балашової і Лілії Свириденко.

  Борис Патон і Лілія Свириденко

  Борис Патон і Лілія Свириденко

  Борис Патон і Лілія Свириденко

  На церемонії врученя нагород був присутній Президент Національної Академії Наук України Борис Євгенійович Патон.  Лілія Свириденко не змарнувала нагоди і потиснула руку людині-легенді. “Одна справа, коли просто отримуєш нагороду, – каже вона, – й зовсім інша, коли отримуєш її з рук поважної людини й великої особистості”.

  Ольга Балашова, Борис Патон, Золота Фортуна

  Як зазначила Балашова, нагорода стала для неї справжнім сюрпризом, адже анкету-подання заповнили її співробітники. І лише коли було отримано запрошення на церемонію нагородження,колектив передав його Ользі.

  “Знаєте, розуміти, що твою працю позитивно оцінюють, надзвичайно приємно, – емоційно розповідає модельєр . –  Але я вражена, що мій творчий колектив так підтримує мене. І, мабуть, саме віра у мене  співробітників надихає на майбутні звершення”.

  Рейтинг “Золота Фортуна” існує вже 15 років, за цей час здобув авторитет серед широкого кола діячів фінансової та економічної сфери, науки, культури і освіти.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Roksolana Hnatyuk сказав(ла):

   Грудень 17, 2009 @ 4:04 pm

   Шановні, Лілія та Ольга!
   Щиро вітаю вас з отриманням такої почесної нагороди, і тим більше з рук Президента Національної Академії Наук України Бориса Євгенійовича Патона.
   Нехай ця нагорода стане для вас новим стимулом до вашої творчості!
   Удачі та натхнення!

  2. Лилия Свириденко сказав(ла):

   Грудень 17, 2009 @ 5:28 pm

   Спасибо!!!!

  Висловлюватись