1. На благодійному вечорі «Діти дітям» чада публічних людей дефілювали

  Софія і Марія Онопенки

  Нещодавно у п’ятизірковому готелі “Опера” відбувся черговий благодійний вечір “Діти дітям”, метою якого був збір коштів на купівлю оклюдера (апарат, який дозволяє зробити операцію дитині з вадами серця без розрізу грудної клітки).

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Лілії Свириденко.

  Лілія Свириденко, Ольга Балашова, Оля Фреймут
  Лілія Свириденко, Ольга Балашова, Оля Фреймут

  Ольга Балашова

  Все зібране спрямували до Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії ім. Ємця.

  Анна Гомонай з дочкою Марічкою
  Анна Гомонай з дочкою Марічкою

  Організували свято дитячий фотохудожник Лілія Свириденко, дизайнер дитячого одягу Ольга Балашова, президент громадської благодійної організації «Діти дітям» Лариса Шутько.

  У програмі вечора був показ дитячого одягу від дизайнера Ольги Балашової. Моделями виступили діти політиків і публічних людей України: донька Остапа Ступки Юстина, дочка Ольги Фреймут Злата, син Максима Неліпи Артем, дочка Ганни Гомонай та Андрія Шевченка Марічка, донька Юлії Литвиненко Олександра, три онуки Олександри Кужель – Олександра, Єлизавета, Анастасія , доньки Ірини Онопенко Софія та Марія, дочка Костянтина Жеваго Софія. На екранах можна було споглядати за дитячою фотовиставкою від дитячого фотографа Лілії Свириденко.

  Роль ведучих вечору дістались шоумену Дмитру Оськіну та переможниці «Дитячої Нової хвилі 2010» Соломії Лук’янець.

  Ольга Балашова, Лілія Свириденко, Тома Неліпа

  Тома Неліпа (праворуч)

  Робити благодійні внески в обмін на розіграш подарунків також було доручено дітям. Найменші опускали в урни картки зі своїми іменами і 250 грн., а в кінці вечора був розіграш призів серед маленьких учасників благодійної акції – подарункові сертифікати від Ольги Балашової, Лілії Свириденко, шоу-театру «Чунга-Чанга».

  Ірина Онопенко з дітьми

  Ірина Онопенко з дітьми

  Затишна атмосфера вечора. Новорічний настрій надавала музика з радянських кінофільмів, шампанське і мандарини, величезна кількість різноманітних смачних тістечок.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись