1. До 200-ліття від народження Шопена Влада Прокаєва влаштувала свято з музичною школою

  У цьому році виповнюється 200 років від дня народження неперевершеного композитора  Фридеріка Шопена. На знак пошани до великого піаніста 2010 рік оголошено Роком Шопена. У Національній філармонії України відбувся незвичайний концерт польського композитора – його твори виконав симфонічний оркестр, що складався виключно з дітей – вихованців Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В.Лисенка.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Влади Прокаєвої.

  Захід пройшов за сприяння Благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» та Польського Інституту у Києві. Концерт став частиною циклу «Вечори виконавської майстерності».

  «Впевнена, що Шопен – це особистість, котра продовжує творче життя і без річниць та інформаційних приводів, – відзначила Влада Прокаєва, – майже увесь рік у залах всього світу лунає музика видатного польського майстра і Україна не виключення. Невипадково концерт проходить саме у Колонній залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України, адже сам визначний український композитор зазначав, що його головним натхненником був саме Фридерік Шопен».

  Симфонічний  оркестр Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В.Лисенка  (Художній керівник та диригент – заслужений артист України Сергій Солонько) виконав кращі твори Фридеріка Франсуа Шопена.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись