1. 49 зірок підтримали книжкову ініціативу Влади Прокаєвої за 1 мільйон гривень

  У Шоколадному будинку пройшло відкриття Гала-виставки «Зірки. З книгою в серці». 49 зірок підтримали ініціативу Благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» та долучилися до благородної справи – популяризації книги та читання. Читати стає модно – ось основний лейтмотив проекту!

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Влади Прокаєвої.

  Всі зірки, що взяли участь у проекті, а це – актори Володимир Горянський та Остап Ступка, співаки Потап, Олег Скрипка, Фагот, співачки Ані Лорак, Віра Брежнєва, Джамала, Гайтана та багато інших наголошують, що не стали б такими, якби у дитинстві не читали багато книжок.

  Виставка відкрита для відвідувачів та триватиме до 15 січня, після чого комплекти з 30-х фотографій будуть відправлені до кожної української обласної бібліотеки для юнацтва.

  «Молодь любить наслідувати своїх кумирів – отже нехай вона захоплюється книгами та їх героями! Я переконана, щоб прищепити мільйонам любов до книги, потрібно популяризувати читання народних героїв та зірок. Головна мета нашого проекту – підняти престиж друкованого слова в нашій державі та повернути книзі читача», – відзначила Влада Прокаєва.

  Володимир Горянський

  Гала-виставка «Зірки. З книгою в серці» є частиною великого всеукраїнського проекту «З книгою в серці», котрий стартував у квітні цього року. Поетапно 24 обласні бібліотеки для юнацтва отримають комплекти книг з 500 примірників, серед яких – навчальні, енциклопедичні, довідкові, методологічні та фахові видання, книги сучасних українських авторів. Сукупна вартість проекту – 1 мільйон гривень, а до бібліотек надійде 12 000 примірників книг. З моменту початку проекту вже відбулось передання книжкових комплектів бібліотекам Києва, Херсона, Житомира, Львова, Дніпропетровська, Луганська та Ужгорода.

  Маленькі читачі цих бібліотек вже переглянули фото, що увійшли до виставки «Зірки. З книгою в серці» та визначили своїх переможців, котрі на урочистому відкритті отримали нагороди.

  Престижні кришталеві статуетки у вигляді книги були вручені Остапові Ступці та Фаготу, Джамалі, Олегові Скрипці, Віталію Козловському та Міці Ньютон.

  «Як і у більшості присутніх, – почав Олег Скрипка, – у мене сьогодні не вистачає часу на читання. Я мрію про те, що коли, років через 40, я вийду на пенсію, то буду читати стільки, скільки захочу!».

  Остап Ступка підхопив думку та додав, що він читає з п’яти років, але його діти не надто переймаються цим заняттям.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись