1. Анастасія Волочкова: «Не знаю, чи можна вбити словом, але поранити – точно і навіть сильніше, ніж будь-якою іншою зброєю»

  Парадоксально, але про Анастасію Волочкову чуєш кардинально протилежні думки. Одні хвалять балерину, інші – переконані, що їй варто ще багато зробити, щоб опинитися на вершині успіху.

  Секрет успіху знаменитості таїться в наполегливій праці та наполегливості. Сьогодні їй 34. Десять років тому вона вже була примою Великого театру, станцювавши весь класичний балетний репертуар. Втім, зірка балету не обмежуються театральними майданчиками – знімається в кіно, виходить на подіум, бере участь в політичному житті, пише книги і вчиться в бізнес-школі. У Росії Анастасія стала «обличчям» ювелірного дому «Chopard», а в Україні – «Заріна».

  Влада Прокаєва: Анастасія, ти традиційно бездоганно виглядаєш, ніби щойно з відпочинку. Хоча я знаю, що буквально вчора у тебе закінчився масштабний гастрольний тур. Як тобі вдається виглядати леді завжди і скрізь?
  Анастасія Волочкова:

  Шістнадцятирічнім дівчиськом пообіцяла собі, що завжди з’являтимуся на людях добре одягненою, причесаною і доглянутою.

  З роками зрозуміла, що це вірний вибір. На вулиці ти повинна виглядати бездоганно. Сьогодні я раджу всім дівчатам і жінкам кожну хвилину думати про те, як вони виглядають. Нехай одяг буде скромним, але сучасним та охайним, зачіска до ладу, мінімальний макіяж і свіжий манікюр. До речі, в питанні з косметикою я завжди йшла всупереч моїй мамі, її порад. Я ніколи не виходила в люди без косметики. Макіяж – це всього 10 хвилин перед дзеркалом, але відмінний та впевнений вигляд на весь день.
  В.П.: Як думаєш, краса – це дар Бога або щоденна праця?
  А.В.: Складно про це говорити, ще складніше міркувати про власну привабливість. Особисто я відчуваю себе красивою, коли я добре відпочила, перебуваю в прекрасному настрої, коли живе гармонія всередині. Природа подарувала красу, але її треба берегти і примножувати. Салони краси майже не відвідую, навпаки – впевнена, що один з кращих засобів релаксу і підтримки тонусу – це російська лазня і крижана вода.
  В.П.: Красу, на мою думку, відчайдушно несе гармонія. Ти згодна?
  А.В.: Безумовно. Потрібно вчитися закриватися від частини проблем і життєвих негараздів, берегти сили і плекати в собі гармонію. Ще важливо працювати над собою, вчитися і розвивати свої найкращі якості.

  Краса – дуже тонка субстанція, її не купиш в салоні краси або на SPA-курорті, не знайдеш в кабінеті у хірурга. Для краси потрібний сприятливий внутрішній світ.

  В.П.: Мені доводилося чути про твій жорсткий графік істотного обмеження в їжі …
  А.В.: З дитинства я звикла багато працювати, тому сьогодні мій графік здається мені чимось зовсім звичайним. Заради своєї мрії мені довелося відмовитися від дитинства.

  Я працювала більше, ніж інші – з раннього ранку до пізнього вечора, плюс ще по дві години кожен день індивідуальні заняття з педагогом будинку, тому сьогодні можу не лукавлячи сказати, що тільки за допомогою наполегливої праці домоглася того, що маю.

  Крім того, я багато в чому собі відмовляла – наприклад, в солодощах і послабленні режиму, іграх у дворі, розмовах і прогулянках під місяцем. Я кожен день собі казала, що відпочину потім.
  В.П.: Сьогодні також говориш?
  А.В.: Ні, сьогодні в цьому немає необхідності, я навчилася розпоряджатися власним часом. Зізнаюся, що мій улюблений вид відпочинку – це російська лазня і веселі танці на дискотеці. Вони приносять мені невимовне задоволення!
  В.П.: Ти тримаєш себе в рамках і, напевно, до людей, що тебе оточують, також вимоглива?
  А.В.: Так, не буду цього приховувати – я вимоглива і сувора до колег і членів моєї команди. Я поважаю себе і хочу, щоб зі мною були гідні партнери і співробітники. Коли виникає серйозний конфлікт, я ніколи не роблю поспішних висновків, – намагаюся розібратися в корені проблеми і тільки потім прийняти рішення.
  В.П.: А стосовно відносин з чоловіками, що у тебе в пріоритеті?
  А.В.: До свого особистого життя ставлюся дуже серйозно і починаю вибудовувати його тільки тоді, коли спалахує іскра любові. Без цього великого і світлого почуття немає сенсу думати про спільне майбутнє з чоловіком.
  В.П.: Ти буваєш різка у висловлюваннях або, навпаки, все тримаєш у собі, вважаючи, що словом можна і вбити?
  А.В.: Я виховувалася в хорошій сім’ї і, крім того, я жінка, тому міцні вирази і надмірні різкості не для мене. Не знаю, чи можна вбити словом, але поранити – точно і навіть сильніше, ніж будь-якою іншою зброєю.

  Люди, навіть мимоволі, дозволяють собі говорити зайве, затьмарюють свої душі і беруть на себе великий гріх.

  Це делікатне питання і кожному дано самому обирати, у що вкладати власну енергію – в позитивні справи чи лихі слова.
  В.П.: Я не можу не запитати про наміри у політичній кар’єрі. Вони вибудовуються?
  А.В.: Так, такі думки є. У мене є потреба бути корисною людям на політичному поприщі. Заради цього я готова на якийсь час припинити свою творчу діяльність. Думаю, що мій час ще настане. А поки мене головним чином хвилює тільки моя творчість.
  Розмовляла: Влада Литовченко
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись