1. Діма Білан допомагає готуватись до «Євробачення» Андрію Князю

  Виконавець Андрій Князь серед основних претендентів на участь у пісенному конкурсі “Євробачення 2009”, який відбудеться у російській столиці.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба Андрія Князя.

  Після переконливої перемоги у півфіналі національного відбіркового конкурсу на участь в “Євробаченні-2009” Андрій Князь не сидить склавши руки.
  Співак із завзятістю готується до фінального відбору, який відбудеться на початку березня. Саме тоді стане відомо, хто ж із кращих цього року представить зразок української поп-музики увазі європейців.

  Епатувати публіку на Євробаченні-2009 готова не тільки скандальна Світла Лобода й популярні завдяки своїм “формам” дівчата з гурту “Nikita”. Справжнім відкриттям для інтернаціональної сцени в Москві може стати чарівний вокал Андрія Князя, який поряд з названими виконавцями став фаворитом відбіркового конкурсу “Євробачення” у Києві.

  З цією метою співак приготував бомбу вповільненого дії. Лірична балада “Не йди” повинна стати однієї найяскравіших постановок шоу, яке Андрій готує разом з епатажними хлопцями з FREAK BALLET.

  А рецептом карколомної перемоги з Князем може поділитися торішній переможець “Євробачення” Діма Білан. Незабаром звабник дамських сердець побуває в українській столиці й виступить на сцені ДК “Україна” у гостях в 95 кварталу. Андрій не упустить можливості перейняти безцінний досвід Білана який вже два рази підкорював Європу своїми креативними постановками шоу.

  “Я вже давно хотів познайомитися із Біланом, але чомусь наші гастрольні графіки не перетиналися, і от нарешті це трапиться. Думаю, я зможу отримати багато корисної інформації у переможця Євро бачення», – каже Андрій Князь.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись