1. Пісняр Ніколо написав музику до пісні Андрія Князя «Моя країна»

  Співак Андрій Князь закінчив роботу над піснею “Моя країна”. Князь довго перебирав багатьох композиторів і аранжувальників, поки нарешті знайшов саме те звучання пісні, яке найбільше відповідає її стилістиці й українському колориту.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Андрія Князя.

  Композитором і аранжувальником фінальної версії “Моя країна”, виступив популярний автор-пісняр Ніколо. Саме він створює найкращі твори у народному стилі. З під його пера вийшли найгучніші хіти Таїсії Повалій, Ірини Білик, Наталії Бучинської, Тамари Гвердцителі та багатьох інших. Слова до пісні написала Олена Демеха в співавторстві з Андрієм Князем.

  «Нарешті я записав саме той варіант пісні, який стане гарним подарунком моїй країні до її повноліття, – ділитися Князь. – Впевнений, у майбутньому вона стане народним хітом, адже я щиро намагався передати всю красу нашої країни, не вигадану, справжню».

  Пісня з’явиться в ефірі радіостанцій вже на цьому тижні, а поки всі бажаючі можуть скачати її на офіційному сайті виконавця. Восени на радіостанціях з’явиться абсолютно незвична пісня “Прости меня малышка”, автором якої виступила Юлія Рай.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись