1. Євген Фешак одружився з солісткою групи «Delice»

  Генеральний продюсер радіо Lux.fm, шоумен і телеведучий Євген Фешак повів під вінець солістку групи Delice Наталку Клим. Вранці у день шлюбу приїхав з друзями за нареченою до Білої Церкви. А свою увагу привертав не тільки гудками автівок, але й стріляниною.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Євгена Фешака.

  Над образом новоспеченої дружини Євгена працювали: Андре Тан – сукня, на яку витратив 170 метрів фатину, Марина Борщевська – зачіска та макіяж. Та й наречений не пас задніх – з’явився перед коханою в білій сорочці, чорній краватці, чорному костюмі і з білою трояндою.

  Лімузин, прикрашений білими трояндами, повіз молодих до храму Марії Магдалени, де і відбулось таїнство вінчання. До речі дружбою молодого був співак Андрій Князь.

  А в заміському ресторані на молодих чекали гості: Ольга Полякова, Василь Бондарчук, Дмитро Клімашенко, Олена Омаргаліева і Тамерлан, Larson, група «Delice».

  А починалися стосунки в пари на ножах. Коли солістка «Delice» прийшла на ефір радіо «Lux.FM», вона відразу не злюбила Євгена. Їй здавалося, що він занадто зарозумілий, адже проходив повз і навіть не помічав її. Але в якийсь момент їх робоче листування стало більше, ніж просто офіційні рядки. Потім вони почали зустрічатися. І півроку тому зрозуміли, що знайшли одне одного.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись