1. Діана Дорожкіна: «Потрібно вміти зупинятися у цьому нескінченному марафоні, щоб присвятити час дітям»

  Діана Дорожкіна

  Відома дизайнерка Діана Дорожкіна розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», що таке здорове суспільство та виховання дітей.


  Часто ми кажемо, що не можемо нічого. Все в руках політиків. Але насправді, що повинна вчинити кожна людина, аби зробити Україну гідною у світі та у власних очах?

  Можна довго розмірковувати, що здорове суспільство – це усміхнені люди, чисті тротуари, культура поведінки на дорозі. Можна міркувати про те, що повинні вчинити наші політики заради здоров’я суспільства. Насправді, нічого чекати від політиків рішення всіх проблем. Давайте почнемо з себе! Коли ви робите замовлення в дизайн-студії Діани Дорожкіної, над його виконанням працює безліч людей. Кожен з них – професіонал і відноситься до своєї роботи з належною мірою відповідальності. У підсумку ви отримуєте якісний і гарний одяг, який «гідно» веде себе у користуванні. Тому що над її створенням працювали люди, націлені на отримання хорошого кінцевого результату. Так само і з суспільством. Коли кожна людина націлена на якісну роботу, ставиться з повагою до чужої праці, з любов’ю і розумінням до близьких, суспільство стає гармонійним.

  Чи повинні батьки витрачати час на дітей, не зважаючи на власні амбіції, свободу та кар’єрні цілі?

  В умовах постійних перегонів, коли немає можливості зупинитися, адже одразу відірвешся, діти дійсно не отримують удосталь батьківської уваги. Найчастіше у батьків, вимучених роботою, дорожніми заторами і рішенням побутових проблем, вже не залишається сил на нормальне спілкування з дитиною. Воно обмежується тільки моралями і перевіркою уроків. І виходить, виховання дітей лягає на плечі няньок і бабусь. Мені здається, потрібно вміти зупинятися у цьому нескінченному марафоні, щоб присвятити час дітям: поговорити на хвилюючі їх теми, сходити в кіно, та просто повалятися разом на дивані! І безумовно, дуже важливий особистий приклад, який показують дитині батьки.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись