1. Діана Дорожкіна одягнула Камалію у весільну сукню на Російському Тижні Моди

  Камалія

  Нещодавно минув п’ятнадцятий сезон Російського Тижня Моди – найбільш масштабного проекту російської фешніндустрії. Цього року свої колекції продемонстрували майже 60 російських і зарубіжних дизайнерів.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Камалії.

  Покази демонстрували легендарні імена російської моди: Валентин Юдашкін, Сергій Єфремов, Сергій Сисоєв, Вікторія Андреянової, Ілля Шиян, Максим Черницов, Кирило Гасиліна, 2 GT, Кіра Пластініна, Ольга Деффа, Антоніна Шаповалова, Олена Карін, Ізет Гаджиєва, Надя Нурієва.
  У рамках російського Тижня Моди  відбувся спільний показ метра української чоловічої моди Михайла Вороніна та дизайнера, яка відроджує жанр корсету, Діани Дорожкіної. «Подаруй мені сонце» – так називалася їх темпераментна і в той же час аристократична колекція для успішних людей.
  У вбранні від Дорожкіної на подіумі Високої Моди світилась Камалія – діюча Місіс Світу, співачка, Заслужена артистка України. Зірка не перший рік бере участь у московських Тижнях Моди.
  «Я не приховую, – зізнається співачка, – що є прихильницею творчості Діани. Її роботи приносять мені успіх. У національному костюмі від Дорожкіної я перемогла в конкурсі «Місіс Світу 2008». Завжди з величезним задоволенням беру участь в її показах, тим більше, що за мною завжди залишається право першого вибору її шедеврів».

  Вбрання від Дорожкіної – це жіночність і сміливість. Образ Камалії ідеально гармонує з головною ідеєю весняно-літньої колекції Діани Дорожкіної – «Чарівна юна кокетка». Гра зі стилем і оригінальна тема соняшників, перевага кольору, близького золоту і сонцю, відображають добру і теплу назва колекції – «Подаруй мені сонце». Сарафани на основі бюст’є, маленькі сукні, корсети, важке шовкове плісе в поєднанні з каменями «Swarovski», павутина французьких мережив на найтоншому шовку підкреслюють. Яскраві кольори коктейльних суконь, мерехтіння вечірніх вбрань, витонченість ліній від Діани Доржкіной надавали моделями граціозність.
  Чоловіча колекція від Михайла Вороніна як завжди була стриманою, оповитою аурою шарму, позитиву й успіху. Акценти – яскраві фарби літа (салатовий, жовтий, синій, смужки веселки), чіткі лінії, моделі з гострим лацканом, висока пройма, ретельне опрацювання деталей і ручна обробка. Трендовий аксесуар – широкі шовкові шарфи яскравих відтінків.

  Камалія показувала три розкішні сукні, одне з яких – плаття нареченої – завершило цікавий дизайнерський показ Дорожкіної & Вороніна. До речі, цього разу Камалії, великій шанувальниці ювелірних прикрас, не довелося ними виблискувати. «Діана має рацію, – скаржилася співачка, – зайві акценти відвертали б увагу публіки від колекції. Тому ми представили чисте мистецтво Високої Моди ».

  Режисура показу була виконана у кращих традиціях розважальних шоу, яке відкривали Чемпіони Світу та Європи з бальних танців Олександр Єлізаров і Наталія Іванова. У показі взяли участь телеведуча Яна Лапутіна, популярні актори Олександр Раппопорт, Михайло Дорожкін та Анастасія Макеєва.

  Камалія повернулася в Україну і приступає до роботи над новим телевізійному фільмом з робочою назвою «Дамський гамбіт». Зйомки картини пройдуть в Україні.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись