1. День аргентинського Гаучо відзначило Посольство Аргентинської Республіки

  День аргентинського Гаучо відзначило Посольство Аргентинської Республіки

  Днями в аргентинському ресторані «Ранчо Ель Гаучо» за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні відбулося святкування «Дня аргентинського Гаучо».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба свята.

  У рамках заходу була проведена дегустація м’ясних страв справжньої аргентинської кухні, а також яскраві, автентичні активності, пов’язані з Днем Гаучо.

  У заході брали участь керівники дипломатичних місій Аргентини, США, Великобританії, Росії, Мексики, Німеччини, Франції та інших країн.

  Оля Полякова і Олексій Мочанов
  Оля Полякова і Олексій Мочанов

  Незважаючи на дощову осінню погоду, привітати «українських» аргентинців приїхало також досить багато вітчизняних селебретіз. Насолоджуватися справжнім аргентинськими стравами суперблондинка Оля Полякова, автогонщик Олексій Мочанов, Влада (Литовченко) Прокаєва, шоумен Дмитро Оськін з дружиною, телеведучі Костянтин Стогній та Григорій Герман, учасниці дуету «DOMINO», легендарний український хореограф, концертмейстер Григорій Чапкіс, актор Віктор Цекало, ведучий Геннадій Вітер.

  Після привітання від посла Аргентини в Україні гості перейшли до культурної програми. Зірки встигали всюди: активно спілкуватися з представниками ЗМІ, дегустувати ексклюзивні аргентинські страви від іменитого шеф-кухаря ресторану Антоніо Руїза.

  Кульмінацією свята став імпровізований майстер-клас з танго від метра танцю Григорія Чапкіса. Якщо у конкурсах в основному брали участь іноземні гості, то потанцювати захотілося всім запрошеним. І, якщо не враховувати «брудних» танців (деякі з гостей рухалися досить відверто), захід пройшов без ексцесів, всі гості залишилися задоволені і з нетерпінням очікують наступного Дня аргентинського гаучо.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись